Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Na telebimie pojawia się Big Jey.
Widzę kto tu raczył się w końcu odezwać...Nie ważne kto będzie twoimi partnerami ponieważ mój team składa się z niepowtarzalnych osób.Znowu okrywasz się resztą zawodników ponieważ sam nic nie jesteś w stanie osiągnąć.Nie obchodzi mnie to ile tutaj jesteś..ile wygrałeś i ile przegrałeś.. po mojej walce jedyne co będzie czuł to niepowtarzalny ból po wykonaniu Big Ending .Zapoczątkowanie teamu 5 osobowego to był twój wielki błąd.
Po tych słowach BJ znika z telebimu


King of Demolition najprawdopodobniej ogłosi swój pełny team już wkrótce.
Reply
Po chwili do ringu przychodzą wszyscy ze stajni Ken`a.
No pokaż swój skład! Wyjdź na rampę!
Reply
Photo 
I tak przegrasz Cool
Reply
Słychać theme Big Jey`a! Po chwili ktoś wychodzi na rampę! To przecież The Ascension! Pretendenci do pasów TT układają szereg. Kto następny?
Reply
Exclamation 
Nagle światło na arenie gaśnie. Nastaje moment ciszy, po chwili rozgłaśnia się muzyka. To niemożliwe nagle słychać dobrze znany theme! Na rampie pokazuje się Flowrider i Mean Machine czyli Disruptive Gentlemen! Będzie się działo, główna siła całego składu ustawia się na rampie obok reszty "sojuszników".
Reply
Na rampę przy swojej muzyce wychodzi Prezes federacji Vincent Borkowski z mikrofonem w ręce i mówi:
-Dobra, znając to, zaraz się zacznie wymiana ciosów, więc uniknijmy tego. Zaproponuję wam walkę na Hardhail #4 Ken Shamrock,Pinius,C-Dogg,The Dexter,Rider Reso vs Mean Machine,Flowrider,Dark Pul,Cruel Uncle,Big Jey. Zmierzycie się w starciu Tag-Team Elimination Match.
Prezes wychodzi na backstage.
Reply
Może to będzie starcie eliminacyjne?

PS: Jak idzie HiaC?
Reply
Sad 
Też nad tym myślałem.
Reply
W końcu pojawia się ten który zapewnił wszystkich że doprowadzi swój zespół to wygranej jednocześnie niszcząc Ken'a.Big Jey "King of Demolition" pojawia się na rampie obok swojego zespołu dodając kilka rzeczy od siebie
Widzę że śpieszyło ci się do poznania mojego składu.O to on.. - Niepowtarzalni jedynie w swoim rodzaju The Ascension pretendenci do pasów TT .Mean Machine weteran a zarazem jeden z najlepszych zawodników MWE oraz mistrz MWE a także dobrze nam znany Flowrider którego nie trzeba opisywać.
Na Hardhail zobaczymy walkę 5 vs 5 jak ogłosił prezes MWE po tym jak cię pokonamy osobiście dopilnuje tego byś nie opuścił tego ringu na własnych nogach.


Po wypowiedzi obydwu Teamów oraz prezesa MWE gaśnie światło na hali
Reply
Światło ponownie się zapala, na rampie jest już mistrz Wagi Ciężkiej, The Superstar. Nie jest z nim najlepiej. Tors i pół twarzy owinięte bandażem, na prawym ramieniu jakiś dziwny stabilizator. Per B jednak uśmiecha się, pokazuje na pas, który jest jego własnością. Ma mikrofon.
-Nie wyglądam zbyt dobrze, cóż... Co z tego, skoro mam pas Wagi Ciężkiej! The Superstar jest cały czas w stanie walczyć i wygrywać. Nie dla siebie, ale dla was!
Publiczność ciepło reaguje na słowa weterana MWE.
-Wiem, że niedługo znów dojdzie do obrony pasa. Dam z siebie wszystko, nie zawiodę was.
Per B z uśmiechem na ustach podchodzi do fanów, przybija z nimi piątki, rozdaje autografy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)