Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
"Prawda w oczy Kole. Haha ty zawsze byłeś słaby w pisaniu segmentów.
A w czym ty i twój zawodnik jesteście dobrzy? W dostawaniu batów od Crash'a? haha ."

Zluzuj bananowca , jakbyś czytał uważnie wiedział byś że nie mam nic do pasa MWE , odpowiada za niego Hardstex więc nie spinaj bo nie masz o co . Daj gg , porozmawiamy sobie poważnie . Po prostu odpowiedziałem w takich samych zwrotach jak Ty do mnie , nie gadaj że się przestraszyłeś Huh .

_
Reply
Heart 
Nie przestraszyłem się, a tym bardziej ciebie. Cool Tylko jak ktoś pisze, że nie musi być obiektywny, to od razu mnie korci aby mu w pysk strzelić. Chwalisz się, że nie musisz być obiektywny. I po co? Cool Za takie MWE to ci każdy chyba podziękuje.


Nie o taką Polskę walczyłem! Big Grin
Reply
Nie chwalę się że nie muszę być obiektywny , ja to po prostu oznajmiam . Każdy wie że Fezia nie lubię od momentu kiedy pierwszy raz ujrzałem jego posta a jednak dziwnie się składa że jest pierwszym pretendentem do Hardcore Championship , jakbym był wredny to bym go podstawił takiemu X - Pacowi - nie miał bym prawa? To by była nieobiektywność? Po prostu żal . I przepraszam ale to takim jak Wy czasem chce się w pysk strzelić jak hejtujecie segment nie z racji tego że jest słaby tylko dlatego że napisał go na przykład Feeduś .
Reply
Do Franiciszka nic nie mam. OGARNIĘTY TY. Ale np. Każdy wie, że X-Pac Stajl pisania segmentów miażdży, a segmenty to podstawa, do wybicia się. Jeden segment, lub kilka może zadecydować nad twoją karierą.

Ps. My hejtujemy? A co mamy zrobić pogratulować segmenta w stylu: "Wykonuje Codebreaker i zapina crippler crossface, poczym łamie mu łokieć w kolanie" ?
Reply
Dobrze wiesz że każdy już robi jakiś wstęp , skończę dyskutować bo z Tobą się nie dogadam , może mam za małego lewla , kto wie , następnym razem nie spinaj tak i nie groź że odchodzisz bo prawie zawału dostałem , tak się przestraszyłem Huh . Z takim szantażem to nie tutaj .

_
Reply
Nie groziłem, odejść zawsze można c'n? Tylko po prostu, nie widać sensu w MWE w którym nie ma obiektywizmu. Czaisz, ciebie dać do władzy w MWE, to jakby ogłosić koniec świata. Hepatoil miał w pewnym sensie racje, że MWE schodzi na psy. Zobaczymy, co pokażecie.
Reply
Ale przecież Cirillo to taki genialny wrestler on się marnowałby mając choćby taki pas Hardcore. ON JEST STWORZONY DO CZEGOŚ WIĘCEJ. Dla ciebie zaszczytem powinna być walka z wielkim Cirillo a nie trzymanie jakiegoś pasa który jest przeznaczeniem Cirillo. Wiesz co? Tak sobie myślę i on powinien byc twoim mentorem. Przecież ty mu nie dorastasz nawet do pięt.
*joke*
Hałk:
Masz szczele segmenta bo mam czas.

Nagle słychać theme Kapitana Charyzmy Toma Crasha. Idzie spokojnym krokiem pokazując że będzie nosił pas Hardcore. bierze mikrofon i wchodzi do ringu.
- Wiesz co Hawk? Bardzo mnie rozśmieszyłeś tą jakże "udaną" przeróbką zdjęcia w photoshopie. Każdy umie chyba wkleić kawałek głowy i się chwalić tym co ta osoba robiła gdzieś tam. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie użyłem photoshopa by ośmieszyć Cię. Zresztą skoro mówisz, że jesteś taki mocny i w ogóle to może chciałbyś stoczyć pojedynek? Co ty na to? Ale na MOICH warunkach. Na pewno jesteś dumny z tego, że ktoś taki jak ja odezwał się do Ciebie a co dopiero wyzwać Cię na pojedynek. Więc co ty na to?
Crash bierze krzesełko siada na nim i czeka na odpowiedź HHS.
Reply
Zobacz kim jesteś w moim miasteczku Cool
Reply
Czyli jestem królem tak? Cool
Reply
e jakc os to w lolu ju jeestem i mozesz wracac do treninguw
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)