Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Jestę jak Cena, żywie się koksę.
miszczu Randy Orton:
Kto to?
Reply
Zacznij wkońcu pisać normalnie proszę Cię. Dodgy
Reply
Zostaw go .. on nie wie gdzie jest .
Reply
PRZEPRASZAM CAŁE MWE, PISZĘ NORMALNIE OD TERAZ.

Już.

AtUp
Sad
Reply
Przeproś ładniej , bo nie czuję się pełny .
Reply
Skoro 1 walka została, to liczę, że jutro to już wyjdzie Big Grin Chce obejrzeć w końcu moją walkę Big Grin
Reply
Mean Machine zrzuca bombę atomową na środek ringu!
Reply
Ty śmieszny ty.
Reply
Na sali gasną światła! Publiczność nie wie co się dzieję. Ta ciemność jest przerażająca! Wszystkie głosy cichną a na rampie pojawia się tajemnicza postać w kapturze! Publiczność jest coraz bardziej podniecona całą sytuacją i wydaje się, że długo nie wytrzyma tej niepewności. Nagle w niewyjaśniony sposób zapalają się wszędzie zielone światła i rozbrzmiewa głośna muzyka Króla Królów inspirująca publiczność! The Game maszeruje na środek ringu rzucając w stronę fanów bluzę z napisem "I'm the Best In The World and you do not!" Staje w środku ringu! Unosi mikrofon do góry a po chwili przykłada go do ust i mówi:

-Król Królów powrócił! I nie przyszedł tu mówić o swojej doskonałości bo każdy to wie. The Game przyszedł tu aby Wam powiedzieć jak to zrobił! Otóż uczynił to przez swoją charyzmę .... Publiczność parska śmiechem, ale nie ze słów Best In The World, ale z wyświetlanego właśnie zdjęcia Kapitana Charyzmy. Tom Crash ma na sobie koszulkę z napisem "I love Justin Bibeber", Crash stoi w kolejce po bilet na koncert artysty w Polsce.

- To bardzo ładne zdjęcie. Nie wiem o co Wam chodzi. Drwi Hawk Ale o Tomie porozmawiamy sobie kiedy indziej. Wracając do tematu to doszedłem na szczyt przez swoją charyzmę, kondycję, serce do walki oraz .... moje akcje! Tak! To dzięki nim jestem na szczycie! Wielu rywali ułożyłem już do snu wykonując GTS! Mimo tego jestem także mistrzem submission! Mogę poddać każdego! A moja akcja YesLock kontuzjowała już niejednego zawodnika. A właśnie dlaczego ta wspaniała akcja nazywa się YesLock? Hmmm może dlatego, że bardzo lubię to słowo, ale ten saubmission powinien mieć oryginalniejszą nazwę! Tak! Od teraz nie będę zakładał już "YesLock'u". Od teraz zapinam "BestLock"! Najlepszy na Świecie musi mieć najlepszą dźwignię! Teraz tradycyjnie kilka słów do Crash'a! Tomie chętnie stoczyłbym z Tobą pojedynek. Uważam, że już jesteś godzien aby dostać lanie ode mnie i czekam na Twoją odpowiedz, mam nadzieję, że nie stchórzysz. A tymczasem "Suck It".

The Game uśmiechnięty opuszcza ring i kieruje się w stronę fanów MWE!
__
[i]Edytowany 20:47:13 12.2.2013 przez Jastrząb Niebios
Reply
Photoshop żal/ jbc jutro odpiszę odpowiedź Crasha dziś m isię nie chce
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)