Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Brick 
Kiedy tygodniówka?
Reply
No nie wiem. Na razie mam 1 walkę. Wink Ja swoją to w weekend skończę.
Reply
Road Dogg:
Przestaniecie? Do każdego macie problem, a sami jesteście w MWE od niedawna... W końcu udało Wam się dorwać do stanowiska GM'a i teraz wielce ważni, każdego pouczacie. Tak samo, ustaliście rezerwowane akcje, a i tak się o nie kłócicie...

Hardstex:
Jutro powinienem skończyć walkę i Ci wysłać, a w razie jakiś komplikacji poinformuję.
Reply
Smile Ciekawi mnie jak zareagują na twoją wypowiedź.
Reply
Mało mnie rusza, czy ich to nie będzie obchodzić, czy się zdenerwują. Wiem, że mają przestać, bo nie po to sprawują to stanowisko GM'a, a także po części "prowadzą temat" by pouczali Was.
Reply
A ja sądzę że właśnie po to . Jestem w MWE od stojącego w miejscu tematu Aryana , potem przechodziłem przez wiele tematów które nawet do 5 stron nie dobiły bo co? Bo nie było zdecydowanego GM`a który by poradził wszystkim zażaleniom . Jeżeli Fezaes wyrzuca mi że miał Starship Pain dwieście lat temu i na przemian mówi że nie ma pretensji a co parę postów i tak to wyciąga . Z mojej inicjatywy powstał temat , mogłem być teraz założycielem ale chciałem by poprowadził to chłopak który najwięcej udzielał się przez ostatni temat , zawsze chciał pisać , nie miał do nikogo pretensji i zachowywał się normalnie . Jak Ci się nie podoba prowadzenie tematu to proszę , droga wolna nikt nie każe Ci tu przebywać , zaraz zacznie się narzekanie i wszystko się rozfruwa , przez takiego jednego kolesia który nie potrafi przeboleć tego że ktoś stara się utrzymać temat tak żeby wszystko grało . W końcu nie dorwałem się do stanowiska GM`a bo nigdy o to nie prosiłem , nigdy nie chciałem zostać osobą odpowiedzialną za to wszystko ale w związku z sytuacją ktoś musiał , padło na mnie na Hadstexa , jeżeli się nie podoba mogłeś obudzić się wcześniej i założyć temat , ale sądzę że było by tak jak ostatnimi czasy - obiecujesz coś - znikasz - wracasz i następnie wbijasz się na stanowisku osoby piszącej walki . Jest 8 stron , wszystko na razie jest dobrze kłótnie o akcje zażegna się wreszcie kiedy każdy da zarezerwowane finishery a ja dodam je do drugiego postu , tygodniówka się pisze , jedna wypadła całkiem dobrze nie wiem w czym Ty widzisz problem? Ja pouczam? Staram się odgarnąć to że nawet jak ktoś napisze segment bez błędów , to jakiś koleś się zacznie przyczepiać że go to nie bawi i że sobie nie życzy .
Fezaes:
Trzeba się w końcu nauczyć znoszenia nieuzasadnionej krytyki , życie .

_
Reply
(2013-02-08, 09:14:45)Road Dogg Wrote: A ja sądzę że właśnie po to . Jestem w MWE od stojącego w miejscu tematu Aryana , potem przechodziłem przez wiele tematów które nawet do 5 stron nie dobiły bo co? Bo nie było zdecydowanego GM`a który by poradził wszystkim zażaleniom . Jeżeli Fezaes wyrzuca mi że miał Starship Pain dwieście lat temu i na przemian mówi że nie ma pretensji a co parę postów i tak to wyciąga . Z mojej inicjatywy powstał temat , mogłem być teraz założycielem ale chciałem by poprowadził to chłopak który najwięcej udzielał się przez ostatni temat , zawsze chciał pisać , nie miał do nikogo pretensji i zachowywał się normalnie . Jak Ci się nie podoba prowadzenie tematu to proszę , droga wolna nikt nie każe Ci tu przebywać , zaraz zacznie się narzekanie i wszystko się rozfruwa , przez takiego jednego kolesia który nie potrafi przeboleć tego że ktoś stara się utrzymać temat tak żeby wszystko grało . W końcu nie dorwałem się do stanowiska GM`a bo nigdy o to nie prosiłem , nigdy nie chciałem zostać osobą odpowiedzialną za to wszystko ale w związku z sytuacją ktoś musiał , padło na mnie na Hadstexa , jeżeli się nie podoba mogłeś obudzić się wcześniej i założyć temat , ale sądzę że było by tak jak ostatnimi czasy - obiecujesz coś - znikasz - wracasz i następnie wbijasz się na stanowisku osoby piszącej walki . Jest 8 stron , wszystko na razie jest dobrze kłótnie o akcje zażegna się wreszcie kiedy każdy da zarezerwowane finishery a ja dodam je do drugiego postu , tygodniówka się pisze , jedna wypadła całkiem dobrze nie wiem w czym Ty widzisz problem? Ja pouczam? Staram się odgarnąć to że nawet jak ktoś napisze segment bez błędów , to jakiś koleś się zacznie przyczepiać że go to nie bawi i że sobie nie życzy .
Fezaes:
Trzeba się w końcu nauczyć znoszenia nieuzasadnionej krytyki , życie .

_


True Story Smile
Reply
Quote:Road Dogg napisał(a):
[cytat]Fare:
[...]ale sądzę że było by tak jak ostatnimi czasy - obiecujesz coś - znikasz - wracasz[...]


PIWO ZA TEN TEKST, EWENTUALNIE SOCZEK.
Reply
W pewnym sensie się z tobą zgodzę, a dziwi mnie jedno - ty zawsze próbujesz tworzyć nie wiadomo co, a potem ucichasz i znikasz. Tym razem będzie to samo?

Ps. Ups Sorry widzę, że ktoś wyżej już wyjaśnij to za mnie, dopiero teraz przeczytałem posty wyżej.
Reply
Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)