Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Ten Makaturo to styl American i finisher 619 Big Grin Hehe, fajnie to wygląda Tongue
Reply
Nie. Jutro wejdź to mi napiszesz.
Reply
Słychać Theme Powracającego Kena Shamrock`a! Next Big Thing powoli udaję się w stroję ringu. Publiczność najwidoczniej jest ucieszona z powrotu The Most Dangerous Man`a. People Champ powoli wchodzi do ringu i mówi:
Witam was! Powróciłem do MWF! Moja kontuzja spowodowała mi paromiesięczną przerwę. Niestety. A teraz nie ma już Jeffa Ariesa i nie mam na kim się za to zemścić. Wiecie, podpisałem nowy kontrakt i będę występował na Hardhail! Tak jest!
- If you smell what the People Champ is Cooking ?!
Wróciłem na dobre, już zaniedługo zobaczycie mnie w akcji. Jednak już nie używam Burning Hammer`a. Musicie się do tego przyzwyczaić.
Chciałbym rozwinąć pewną sprawę, otóż ostatnio Wild Keeper Shane ponoć przeszedł Faceturn?! Czy to prawda? Y2J i Faceturn? To trochę dziwne, jednakże jeżeli tu jesteś to zapraszam cię do ringu!
Reply
Słychać Theme Boots 2 Asses! Obaj członkowie wychodzą do ringu. Słychać doping u widzów, ale jednak jeszcze mały bo nie wiadomo co będzie dalej. Dawniej Nexterzy a teraz Boots`owie są już w ringu.
Witaj Ken. Tak to prawda. Przeszedłem Faceturn ratując CM Drunk`a z rąk jakiegoś zamaskowanego zapaśnika. Makaturo także jest już Face`m!
Reply
Na Titantronie pojawia się Flowrider!
Ken, kim Ty w ogóle jesteś? Kogo obchodzi jakiś Twój powrót? Jesteś nikim, nie ośmieszaj się i odejdź, raz na dobre! A Ty Shane lepiej dobrze mnie posłuchaj. Na Hardhail #2 walczymy ze sobą. Nie obchodzi mnie, czy będzie z Tobą Twój żałosny partner Makaturo, ale jedno jest pewne. Dostaniesz największe manto w swojej karierze. Uratowałeś Drunka i teraz zgrywasz bohatera fanów? Nie rozmieszaj mnie! Boots 2 Asses? Zaleciało mi podróbą, kojarzysz kogo to marna kserokopiaro? I nie próbuj mi odpowiadać, żebym wyszedł do ringu już teraz, zobaczymy się w ringu, ale na Hardhail #2!
Flowrider znika z ekranu
Reply
Dostałem bojowe zadanie więc:
Wielki Awersomik:
Imię: Pinus
Przydomek/Pseudonim: --
Rola: Face
Wiek zapaśnika: 26 lat
Styl: Highflyer
Waga: 84 kg
Wzrost: 176 cm
Ruchy Signaturowe: Swanton Bomb
Charakterystyczne akcje: Suicide Dive,Double leg stomp,Hurricanrana,Baseball Slide,Whispers In The Wind,Mongolian Chop,Bulldog,Tornado DDT
Dźwignie: Cross Arm Breaker (Pinelock)
Finishery: Trouble in Paradise,180 splash
Reply
Nazwa: Team Coldplay
Przydomek Tag Teamu: People Champs Team
Członkowie: Pinus & Ken Shamrock
Powiedzonko: Wooo! (W stylu Rica Flaira) i If you smell what the People Champs is Cooking!?
Akcje Sygnaturowe: Double People Champ Elbow
Akcje Charakterystyczne: Double Suplex,Double Clothesline,Double STO,Big boot (Ken)+ Low Kick (Pinus),Ken zapina surfboard a Pinius wykonuje na niego Diving Elbow Drop,Ken wynosi przeciwnika jak pod Last Ride a Pinius wchodzi na trzecią linę i wykonuje Spinning Wheel Kick,Pinius wykonuje Corner Clothesline i wkłada oponenta na trzecią linę po czym Ken wykonuje Green Bay Plunge,Pinius wykonuje Jawbreaker`a po czym Ken wykonuje Powerbomb,Ken wykonuje Shouldertackle po czym Pinius dokłada Inverted Falling DDT
Dźwignie: Double Ankle Lock
Finishery: Made in Detroit,Quick Death (Pinus wykonuje Hurricanrane, a Ken dobija w trakcie Spearem)
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=LCZinX209rA
Reply
Słychać głośne Break The Walls Down! Do ringu wychodzi Team Boots 2 Asses. Słychać doping publiczności. Obaj zawodnicy już wchodzą do kwadratowego pierścienia i Shane zaczyna mówić.
Flowrider.... Ehh. On mówi że dostane lanie jakiego nigdy nie miałem. Go chyba coś boli, ma jakiś uszczerbek na inteligencji. To on właśnie dostanie takie lanie jakiego nigdy nie dostał! Nazwał mnie Kserokopiarką. Niech ten marny pies się wreszcie zamknie i niech tu wyjdzie. Do mnie i do Makatura!
Reply
Zamiast Flowridera do ringu przychodzą The Ascension! Obaj zawodnicy witani są z bardzo dobrą reakcją publiczności. Obaj już są w ringu. Rated R zaczyna mówić...
Shane,Shane,Shane co ty robisz?! Wzywasz tu Flowridera i zaraz dostaniesz od niego łomot? To trzeba robić bardziej psychologicznie. Ale jeżeli jesteś w pełni sił to dobrze, lej się z nim.
Nie jesteśmy tu jednak żeby cię ostrzegać.. Odparł Dark Pul
Jesteśmy tu po to aby powiedzieć wam, że mamy za cel obrać Pasy Tag Teamowe! Tak!

Nagle coś przerywa...
Reply
Słychać theme CM Drunk'a! Ten z mikrofonem wychodzi na rampe.
Ble, ble, ble, ble... Ble... The Ascension mistrzami Tag Team? Odpowiedź na to pytanie brzmi; Nie. To proste, że ja, mistrz Intercontinental wraz z Polish Buldogiem zostaniemy mistrzami TT. Tym samym zostanę podwójnym mistrzem.
Publiczność za razem buczy i cieszy się._
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)