Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
A sry to feed ma Speara Cool. Zresztą o Starship nie mam pretensji. Miałem to kiedys gdy zaczynałem przygodę z MWE w temacie Huby jako high flyer
Reply
(2013-02-06, 10:19:37)Hexagram Wrote: Nie możesz go rezerwować.


Pfff zabraniać to wiesz komu możesz. Mam te akcję od kiedy jestem w MWE i są moje. A to, że je ktoś miał 50 lat wcześniej to mi to wisi.
Reply
Do hali wchodzi wyraźnie zadowolony Crash. Na barku niesie replikę pasu Hardcore. Wchodzi z "pasem" na ring bierze mikrofon i czeka chwilkę by posłuchać buczenia fanów. Po chwili zaczyna mówić:
- Przyzwyczajcie się do tego widoku! Widoku mnie z pasem Hardcore. Już nic mnie nie powstrzyma do zdobycia tego pasu i dzierżenia go przez ile pół roku? rok? a może i dłużej. Nawet niby największy kandydat w drugim pojedynku o pretendenta Hurricane nie jest w stanie mnie pokonać gdyby mu się udało jakimś cudem wygrać ten pojedynek. Choć moje przeczucie mówi, że może przegrać i walkę o pretendenta. A propo następnej tygodniówki na pewno się ucieszycie bo znów mnie zobaczycie na następnej tygodniówce!
Buczenie fanów wzmogło się ale Crash coraz bardziej zadowolony dalej mówi:
- Więc na czym skończyliśmy? A no tak mój występ na tygodniówce. Pojawię się w Lumberjack Matchu o pretendenta o mój pas Hardcore. Oczywiście będę "drwalem". W związku z tym Hurricane musi bardzo uważać bo może się ten pojedynek źle dla niego skończyć. Nawet taki marny wrestler jak Hardzio może go pokonać. Zresztą oboje to są kaleki. Razem wzięci nie dorównują mi choćby w 1/8. Więc tylko gdyby był jakiś handicap match przeciwko mnie gdzie u nich by było z 4 wrestlerów to wtedy by mieli minimalne szanse. Ale tylko minimalne szanse.
Nagle Crashowi cos przerwało...
Reply
Information 
Na telebimie ukazuje się ogromny zapis skierowany wyraźnie do Toma Crasha .

„ Jeżeli jesteś tak pewien swojej dominacji i nie szanujesz swojego przyszłego przeciwnika , ktokolwiek by nim był , mam dla Ciebie prezent , nie wiem czy dostatecznie Cię zadowoli ale mniejsza z tym . Walka na przyszłym Hardhail w której miałeś pełnić funkcje jednego z drwali obróciła się przeciwko twojej osobie , a mianowicie postanowiłem w tej walce podarować Wam jeszcze większą stawkę . Tom Crash na przyszłej tygodniówce zawiśnie nad ringiem w komorze z której sam się nie wydostanie , zwycięzcą zostanie ten który po eliminacji swojego przeciwnika uwolni Kapitana Charyzmę po czym stanie z nim do walki zwanej potocznie Light Tube Deatch Match! Jarzeniówki zastaną umieszczone w jak najbardziej nie dostępnych miejscach . Dziękuję za uwagę , to by było na tyle .

Hardhail General Manager . ”

_

Hardhail#2
1. Flowrider vs Wild Keeper Shane - Single Match.
2. Mr. Hardziu vs The Hurricane - Lumberjack Match , #1 Contender for Hardcore Championship.
4. Tom Crash vs Mr. Hardziu/The Hurricane - Light Tube Deatch Match .
5. Ironhide vs Mean Machine - Single Match.
6. Main Event: Motaker vs Hawk Heaven Superstar - Single Match + promo CM Drunka .

_
Reply
Crash wyraźnie jest nie zadowolony zaczyna mówić:
- O nie nie zgadzam się na to! Nie zmusisz mnie do tej niby walki. Chcesz to rób sobie tak z kimś innym ale nie ze mną. Była wcześniej walka ustalona i tak ma być!
Crash upuszcza mikrofon na ring i wychodzi z "pasem" poza hale.
Reply
Czyżby charyzmatyczny Tom Crash nie miał jaj dokończyć tego co sam zaczął? Czy tego chcesz czy nie i tak zostaniesz uwięziony w komorze nad ringiem , a co zrobisz po tym jak ktoś Cię uwolni to już twoja sprawa .

Hardhail GM .
Reply
Na rampę wychodzi General Manager Hardziu i zaczyna mówić:
Witajcie drodzy fani. Zapewne poznajecie mnie, z roli zawodnika, ale teraz jestem rządzący tym wszystkim tutaj co oglądacie. Jednak nie przyszedłem tutaj po to, aby wam o tym mówić, ale po to, żeby wam powiedzieć coś ważnego, co na pewno was ucieszy. Chcielibyście wiedzieć? Z pewnością tak, więc przechodzę do sedna sprawy, dla której tutaj przyszedłem, otóż jak wiecie zbliża się gala PPV - No Chance i jak również dobrze wiecie KamtriX wywalczył sobie prawo udziału w walce o pas World Heavyweight, wygrywając z Chrisem Parkiem. Na gali PPV No Chance zostaje wyznaczona walka The Superstar vs KamtriX o World Heavyweight Championship!
Fani krzyczą: Yes, Yes, Yes!
Myślicie, że to koniec? Nie, nie, nie. Ta walka nie będzie zwykłą walką, a będzie to walka na zasadach No Disqualification!

W tym momencie fani na arenie krzyczą na zmianę swoich ulubieńców, który według ich wygra tą walkę, a w tym samym czasie Hardziu opuszcza rampę i wychodzi na backstage.
Reply
Thumbs Up 
WWE Champion John Cena
Reply
Tematy pomyliłeś.
Reply
U, niezła opcja z tym Hardcorem Big Grin
Fezaes:
Nieźle w ciry dostaniesz na Haid#2 Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)