Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Chciałbym rozpocząć przygodę z MWE od początku, a podając swój stary nick bym sprawił, że wróciłbym do poprzedniej. Zresztą, słabo kojarzę poprzednią nazwę, i mówię to szczerze, bo tyle razy zmieniałem nick, iż ciężko zapamiętać wszystkie.
Reply
Ciągle trafiamy do punktu wyjścia.
Żeby coś zaczęło się dziać, by to wszystko stanęło na nogi, pierwszym (chyba najlepszym) ktokiem jest dodatkowy pisarz oraz ewentualnie pomocnik.Zatrudnienie owych do pracy zlikwidowało by opóźnienia przede wszystkim.. oznaczało by to trochę więcej czasu.. dalej można pomyśleć nad układaniem segmentów z strony zarządu i graczy.Później mamy dokładanie pomysłów,urozmaiceń,poprawek błędów itp.
Dalej już wymieniać nie będę (Zbyt dużo by to zajęło)

Ale by wszystko ruszyło trzeba zacząć od ustalenia spraw tych które są w tym momencie.
Jest 2 zarządców + 1 pisarz. = razem 3 pisarzy
Powinno mniej więcej być:
2 zarządców + 2 pisarzy = razem 4 pisarzy + ewentualnie pomocnik do spraw wyznaczonych przez ZMWE.
Reply
Rób jak uważasz, ale ja osobiście chciałbym znać Twój nick, ale cóż jak wolisz.

Atdown
Czyli jednak ekscytuje Cię to, że ktoś Ciebie nie zna, bo planujesz "ogłosić", ale nie chcesz Big Grin
Reply
W niedługim czasie planuję "ogłosić" swój poprzedni nick, aczkolwiek, jeszcze nie teraz.

Virees:
Powiedz, co Ci to da? Chwilowo zredukujesz spóźnienia, natomiast poziom MWE nadal będzie taki sam. Zresztą, nawet znalezienie pisarza nic Ci nie da, bo przypomnij sobie ile osób było u Jastrzębia (tzn. ilu pisało) i zobacz, że temat długo się trzymał, ale po jakimś czasie nawet to zaczęło się wykruszać.
Reply
Może by nie pisać kolejny raz tego samego bo widzę że kompletnie mnie nie rozumiesz...

Jakie masz propozycje? Huh
Reply
Cóż, zrozum, że nawet po znalezieniu kolejnego pisarza, chwilowo poprawisz sytuację, bo potem obecnym GM’om znudzi się pisanie w kółko walk.
Reply
Moim zdaniem, pierwsze co powinniśmy zrobić to bardzo mocny regulamin.
Reply
(2013-03-09, 12:14:57)Esthei Wrote: Cóż, zrozum, że nawet po znalezieniu kolejnego pisarza, chwilowo poprawisz sytuację, bo potem obecnym GM’om znudzi się pisanie w kółko walk.
Reply
Ech... Pisałem Wam wcześniej, najpierw powinniście stworzyć porządny regulamin, który będzie zawierał wszystkie informacje dot. MWE, aczkolwiek jeszcze nie wprowadzać.
Reply
Jestem , przepraszam za nieobecność ale miałem problemy z siecią .
Esthei:
Poziom i sytuacja? Pff .. Moim zdaniem jeszcze z dwóch porządniejszych writerów i wszystko gra . Walki , segmenty i NXT jest do ogarnięcia , tyle że za NXT odpowiadam ja i Naste , po rozwiązanie problemu z pierwszorzędną sprawą będzie można się tym zająć . Temat Jastrzębia zaczął się wykruszać przez niedorozwiniętą gimbaze która nie doceniała pracy którą HHS włożył w temat . Jeśli więcej osób traktowałoby nas poważnie , poziom był by lepszy a jeśli nikomu się nie chce segmentu napisać to przepraszam . Znajdź nam jeszcze dwóch writerów , oddamy tygodniówkę i możesz zacząć oceniać . Serio kojarzysz mi się z Zenithem , który wlatuje w temat jak torpeda , zarządza radykalne zmiany a sam nie robi nic by jakoś nas odciążyć .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)