Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Jeśli mają już nadejść jakieś zmiany to w pierwszej kolejności moim zdaniem powinno się dodać pisarzy.Przy około 4 pisarzach było by już na pewno mniej opóźnień itd. w następnej kolejności by poszły pewnie sprawy urozmaicenia MWE oraz segmentów czy jak Feeduś pisał - Więcej "akcji" Smile
Reply
Jednak, ciekawe kto by chciał. Naste,YKI,Sajd - najlepsi pisarze odeszli tak jakby na emeryture. Teraz praktycznie piszą walki 3 osoby. Ja,Road,Hardzio. Ja bym w te reformy nie mieszał Zenitha. Ja od Nastego i YKI brałem rady do moich walk. Od nich nauczyłem się jak pisać walki. Więc reszta rosteru też może ćwiczyć i może byśmy mieli naprawdę dużo nowych pisarzy.
Reply
Przydało by się jeszcze przynajmniej z jednego nowego pisarza.
4 osoby myślę że ogarnęły by tygodniówki,galę czy NXT do tego bez większych opóźnień.
(Segmenty również)

Może się ktoś znajdzie.
Reply
Okej. Teraz czekamy na ruch reszty rosteru i dwóch GM.
Reply
Stary dobra, ja sam i Road tego nie ogarniemy.. Mami pisać walki we 2 + Feed = 3, potem segmenty itd, trochę nas za mało jest. Przydałby się jeszcze 1 pisarz lub 2 i jest git. Będę prowadzić MWE pomimo tego, że nie będę miał czasu, bo będzie piłka.

Dobra to teraz was pytam, kto mi pomoże/kto deklaruje się w pomocy, żeby te zmiany wprowadzić i powiedzcie co mam wprowadzić/od czego mam zacząć?
Reply
Ja chętnie wam pomogę. Jestem zwykłym pisarzem ale mógłbym być kimś jak w CT. Jednak przydałby się jeszcze jakiś doświadczony.
Reply
JAM POMOGEM BO JESTEM IKS PAKIEM.
Reply
X-Pac:
Wbijać na GG.
Reply
(2013-03-09, 10:52:46)Hardstex Wrote: X-Pac:
Wbijać na GG.


Wydaje mi się że na początek nie licząc zwerbowania dodatkowego pisarza powinna być także pewna osoba która by nadzorowała temat a dokładniej np. terminy,segmenty,newsy w świecie MWE czy od czasu do czasu wprowadzała jakieś wywiady z poszczególnymi zawodnikami.Co do tego ostatniego to zawsze jakiś temat by się znalazł. (wystarczy spojrzeć na wydarzenia z ostatniej tygodniówki/gali i kogoś zaprosić do wywiadu )
Mogłoby to wyglądać w ten sposób iż rozmowa toczyła by się poza forum (inne środki komunikacji) a dopiero całość wklejana tutaj.
W dalszej kolejności jeśli już by było tych 4 pisarzy czy 3 + 1 nadzorujący to można by poprowadzić NXT w dalszym kierunku, albo po prostu rozwijać to w sposób jak tygodniówkę (Tylko że zawodnicy NXT) albo po prostu wyznaczyć osobę zajmującą się tym która by robiła to regularnie.

Następną rzeczą moim zdaniem bardzo ważną są segmenty.Jest ich po prostu za mało a jeśli już takie są to zbyt krótkie lub niedopracowane.Przydało by się więcej segmentów ze strony zarządców ale także i graczy by narastający konflikt czy walka "wszech czasów" która miała by się odbyć za tydzień czy dwa w tym czasie było by większe napięcie.Oczywiście nie można wymagać doskonałych segmentów od każdego ale przynajmniej można się starać. (Czasem może kogoś ponieść bądź taka osoba może mieć gorszy dzień) trzeba to zrozumieć ale jednak na pewno by był dalszy rozwój trzeba poczynić kroki w tym kierunku.

Jak już wcześniej pisano:
- Zatrudnić jeszcze jednego pisarza bądź dodatkowo tzw. nadzorce.
- Więcej rozbudowanych segmentów od zarządców i graczy (Na gali,tygodniówkach czy pomiędzy nimi)
- Jakaś nowość (Nie licząc NXT.) Jak już wspomniałem mogły by być to wywiady czy Show albo coś innego.
- Więcej Tournamentów
Po poprawieniu wyżej wymienionych rzeczy można by już spokojnie pójść w kierunku dodania małymi kroczkami gal + nowych typów walk (w miarę normalnych Wink )

Jeśli się w czymś pomyliłem bądź o czymś zapomniałem to przepraszam.
Reply
Dobra, a więc tak:
Jest ktoś chętny kto by spróbował napisać walkę i mógłby zostać ewentualnym pisarzem? Virees chciałbyś? Chciałby ktoś?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)