Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling po raz kolejny
Przedstaw się, aby stało się wiarygodniej, wyrażę swoje zdanie o obecnym MWE jak mi powiesz kim jesteś.
Reply
Jeżeli zależy Wam, aby temat dobrze funkcjonował, trzeba dokładnie rozpisać regulamin obecnego MWE. Wszystko, spis zasad (rozbudowany), dokładne obowiązki GM'a, a także przykładowy styl segmentów, który powinien być stosowany przez graczy. Później, należy zebrać wykwalifikowanych GM'ów, którzy przed przyjęciem, powinni zdać trzy testy. Gracz, musi przejść tygodniowy okres próbny, w którym będzie sprawdzany przez głównego GM'a, a po owym okresie zobaczy się, czy jest dla niego szansa w tym temacie. Dodatkowo, powinno wprowadzić pewne ulepszenia dla tematu, aby nie było samych walk.

/Krótko, na temat, chociaż to dopiero początek.
Reply
Dobra, ja swoje napisałem Sajdowi, nie wiem kim jesteś, ale poprę Cię. I wiem co czujesz jak to widzisz. Amen.
Reply
Quote:Podział GM'ów.
Powiedzmy, że powinno zastosować się podział GM'ów. Niektórzy, mają smykałkę do pisania walk, aczkolwiek są tacy, co woleliby pilnować porządku (Side), niż pisać. W przeliczeniu, wystarczy nabyć dwie osoby, które będą bardziej odpowiedzialne za pilnowanie, a Ci drudzy za walki, no i oczywiście porządek, ale w mniejszym stopniu. Nabór, wygląda teraz następująco, mianowicie, napisz dobrą walkę, a zostaniesz przyjęty. Przechodzi kilka osób, gdzie potem okazuje się, że prawie wszyscy nie potrafią zarządzać, przez co wpuszczacie do MWE osoby, które w ogóle się nie nadają. Tworząc dwie grupy GM'ów sprawicie, że osoby odpowiedzialne za zarządzanie, będą dokładnie sprawdzać kandydatów, natomiast Ci od walk z pełnym spokojem będą mogli się za nie zabrać.
Quote:Masz GM'a, nie możesz mieć pasa MWE.
Niedawno, usłyszałem takie słowa z ust pewnego gracza, dlatego szybko się do tego odniosę. Nie ważne, czy jesteś GM'em, graczem, bądź nie wiadomo kim. Miano mistrza otrzymuje osoba, która zasłużyła.
Reply
Jeśli wprowadzi się coś typu kilkudniowe testy debiutantów to wydaje mi się że ci całkiem nowi gracze nie będą chcieli tworzyć kart.(Zależy od charakteru człowieka)

Co do zmian to takie by się przydały.
Mówię tutaj o konkretach.
Reply
Test, wyglądałby na takiej zasadzie, że robisz kartę, ona zostaje zapisana w specjalnym notatniku, a karta danego zawodnika teoretycznie jest w obiegu. Natomiast, jeżeli dany osobnik będzie okazywał niski poziom, jego karta nie zostaje dodana do głównego postu.
Reply
Nie będę tu pisał, bo dość się już wyżaliłem Sajdowi, a on mi. Jestem gimbazą - jestem nikim. Nie mam nic za wiele do powiedzenia, ja nie budowałem MWE, ja go burzę. Co jak co, ale moja postać Mean Machine, zrzeka się Pasa MWE, na nic w tej "zabawie" nie zasłużyłem, więc nie chcę go dzierżyć dłużej, kiedyś i na mnie przyjdzie pora.
Reply
Side powiedział, że wróci do MWE, o ile coś się zmieni, dlatego każdy musi coś dodać od siebie, aby zmiany ruszyły.

/Znikam, cześć.
Reply
Rozumiem.
Ale mam tu na myśli całkowicie nowych debiutantów którzy przecież w przyszłości (jeśli będzie istniał temat) będą napędzać MWE... jeśli masowo nie będzie się przyjmować dużo chętnych to w końcu rozwój się szybko zakończy.

Nie mam tutaj na myśli tego by przyjmować każdego gracza który zechcę sobie zrobić kartę ale chodzi mi o to żeby jednak mocno się zastanowić nad tym jak miało by to wszystko funkcjonować.
Reply
Okej! Co o tym sądze Esthei ?
Otóż to MWE to jest wielki SZIT! Nie chodzi tu o to że jakaś tam osoba to prowadzi a ja na przykład jej nie lubie (lubie hardzia i roada) ale chodzi tu o to, że:

-Nie ma nic co koloruje to MWE (tylko jakieś NXT)
-Żadnych Tournamentów o pasy (Starzy właściciele - stare pasy)
-Mało segmentów jako GM itp
-Słabe segmentowo gale
-Słabe segmenty (NP X-PAC)
-Mało pisarzy

Moim zdaniem MWE powinna mieć jedna, najbardziej kompetentna osoba która dobrze się tym będzie zajmowała i będzie robić na prawdę wiele aby to pokolorować i fajnie byłoby gdyby ta osoba miała dużą charyzmę (jak ja Cool - Joke). Nudzi mnie już tutaj.. Sam myślę nad odejściem. Pewnie wielu zawodnikom nie podoba się ich pozycja w MWE. Gdyby ktoś rozwijał jakieś storyline`y.
Przykład Faila?
Proszę bardzo!
Hardhail#1
Poruszony był wątek faceturnu WKS`a i zamaskowanego wrestlera który zaatakował CM Drunka. Dalej nic nie mówiono o tym zamaskowanym i tylko zmarnowano segment i storyline..

A i Esthei Nie wiem jaki masz w tym interes, ale jestem z tobą i twoimi pomysłami.


x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)