Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki Narciarskie - temat dyskusyjny
Wiesz ze jest reprezentacja rumunii? Big Grin
Reply
Zgasiłeś mnie Huh !
Reply
Jest reprezentacja holandii
Reply
Combo! Czyli muszę zakasać rękawy i doczytać to i owo Huh
Reply
Witam, jestem wielkim fanem skoków, dopiero dziś zobaczyłem temat na forum, więc napiszę, co sądzą o tej dyscyplinie.

Skoki narciarskie:
Myślę, że to niezwykle widowiskowa dyscyplina sportu, w której dodatkowo Polacy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej (nie tym razem Polska nie będzie mistrzem Polski). "Małyszomania" minęła, gdyż Adam przesiadł się do samochodu i ściga się w rajdach, a skoki jak były uwielbiane w Polsce, tak są, a nasi kibice to zdaje się najsympatyczniejsi ludzie w Pucharze Świata Smile

Punkty za belkę
Uważam, że jest ich dodawanych/ odejmowanych zbyt wiele. Chyba 50 cm najazdu nie robi tak ogromnej różnicy jak 5-7 punktów w nocie końcowej prawda?

Punkty za wiatr
Kiedyś ich nie było, teraz są i wielu na nie narzeka. Ja sądzę, że lepiej, jeśli jakieś rekompensaty (choćby o spornych wartościach) są, niż jakby ich nie było.

Gregor Schlierenzauer
Osobiście nie jestem jego fanem, nawet trochę irytują mnie jego ciągłe zwycięstwa, jednak obiektywnie przyznaję, chłopak ma talent i potencjał na bycie skoczkiem wszech czasów. Ostatnio w rankingach wyprzedził już legendarnego Nykaena.

Noty za styl (oceny sędziowskie)
To najbardziej subiektywna część dyscypliny, nie podoba mi się, że niektórzy zawodnicy otrzymują przy takiej samej odległości znacznie niższe noty za styl, niż inni przy lądowaniu z telemarkiem, poprawną sylwetką w locie itd. Szczególnie wydają mi się pod tym względem faworyzowani Austriacy, ale to moje zdanie

Pan Hoffer
Cóż każdy, kto ogarnia temat zapewne stwierdzi to samo, TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJEMY. Chciałbym zmiany na tym stanowisku -.-.

Polacy
Wydaje mi się, że mamy najlepszy zespół od lat. W składzie Stoch, Miętus, Żyła i Kot nasi mogą powalczyć o medal na mistrzostwach świata. Szczerze im tego życzę i możecie być pewni, że będę kibicował.

Mistrzostwa Świata
Cóż po raz pierwszy od lat Austria nie ma drużyny, która ma złoto drużynowe niemal pewne. Do walki o Medale w drużynie włączą się na pewno także Słoweńcy, Norwegowie,Niemcy, Polacy i może Czesi? Smile
Indywidualnie pewnie wygra Schliri, ale liczyć pewnie będą się jeszcze Stoch, Freund, może Matura, który ma ostatnio niespotykaną zwyżkę formy? Nie zapominajmy jeszcze o Ammanie, który do dużych imprez zawsze jest dobrze przygotowany.Powyższe słowa, to moje prywatne odczucia i zdanie.
Pozdrawiam wszystkich fanów tego skoków narciarskich.
Życzę nam wszystkim wielkich emocji do końca sezonu Big GrinEDITY: literówki i estetyka Smile
Reply
102,5 ,skończył chyba 57 na 62 którzy musieli się kwalifikować,2 miejsca za Kotem Dodgy
Reply
Najlepszy team ever;
Mateja, Bachleda, Eddie Edwards, Kachaber Cakadze.

A tak poza tym to gdyby Małysz był skoczkiem austryjackim to jego zwycięstwa byłyby znacznie liczniejsze od posiadanych.
Reply
A gdzie Tomek Pochwała czy Tonio Tajner? Za taką zniewagę gang Tonia Cię dopadnie http://tinypic.com/r/9qfwuh/6 Zresztą Diabełek to przyszłość polskich skoków :C.
Reply
Dziś o 18 drużynówka w Willingen

Moi faworyci to : Wszyscy Polacy, Ammann,Kofler i Hilde

Affirr

We wszystkim się z tobą zgadam, ale najbardziej mówisz prawidłowo o Gregorku ,,Gwiazdorku" i o Hofferze
Reply
Photo 
Przeczytałem wszystko i widzę, że masz absolutną rację. Szczególnie o Hofferze Smile

-----------------

Zamykam 11 stronę Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)