Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real - Barca
Dzisiaj wszystkie dzieciaki, grające w piłkę na podwórkach ukrytych gdzieś pomiędzy blokami z wielkiej płyty chciałyby być Leo Messim lub Cristiano Ronaldo. Te, które chciałyby mieć nadpobudliwego menedżera może Robertem Lewandowskim. W połowie lat 90. wszystkie krzyczały dla odmiany ''Jestem Yattaman! Albo Marek Citko!''. Dlaczego teraz to przypominamy? Ano dlatego, że gramy z Anglią, a niemal dokładnie 16 lat temu to właśnie ówczesna gwiazda Widzewa załadowała Anglikom bramkę na Wembley.

Witam wszystkich jest to temat który jest stworzony na dzisiaj. Jak każdy chce sobie pograć w Gra ,ale chce poznać wynik więc tutaj możemy się dowiedzieć skrótów meczu oraz porozmawiać w jego trakcie. Podzielcie się swoimi informacjami oraz zdaniami na temat czy Polska zdoła pokonać Anglię.
Reply
Nie zdoła,nie dzisiaj.;x
Reply
Pewnie, 3-0
Reply
Mam też obawę czy zdołają pokonać wspaniałego zawodnika M.City który pokazał klasę w meczu z Borrusią Dortmund. Będzie ciężko.
Reply
Dla polski.;d
Reply
Shocked 
Obstawiam 7:0 dla wyspiarzy =D
Reply
Odwołają ? Z powodu deszczu ? Huh Piszcie Big Grin
Reply
Odwołają i sobie nie pograją pff.
Reply
Kurde. Zamknąć ten gópi dach idioci! A po zamknięciu chodzić z odkurzaczami i zbierać tą wodę.
Reply
Pewnie będę oglądać, dopóki nie zasnę Big Grin Trzymam kciuki za naszych, usatysfakcjonowałby mnie jakiś jeden ładny gol i remis/nie za wysoka przegrana, wiadomo że marzy się o wygranej ale to chyba musiałby być cud Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)