Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo- laluś czy geniusz futbolu.
Chciałbym poruszyć sprawę tego piłkarza. Niektórzy uważają, że jest on tępym chamem, ludzie nazywają go nawet gejem przez to, że układa włosy na żelu. Człowieku, żyjemy w 21 wieku nie w średniowieczu.

Ronaldo czy Messi?
Ja kibicuję Realowi praktycznie od zawsze, nie jestem sezonowcem. Uważam, że Ci dwaj ludzie wyprawiają z piłką cuda. Żenujące jest to, że ludzie obrażają albo jednego piłkarza czy drugie. Obaj są doskonałymi piłkarzami, oczywiście każdy może mieć swoje zdanie lecz jak już mówiłem po co ich obrażać. Ja wolę osobiście CR 7 ale jakoś nie mówię na Messiego "konus" czy inaczej. Mam dla niego pewien szacunek.

Teraz dam wam jeden link, abyście go przeczytali przeczytali : demotywatory.pl/3904297/Cristiano-Ronaldo

Mówisz na niego człowiek który tylko interesuję się swoimi włosami? Jak widać nie. Link na górze wszystko wyjaśnia więc nie będę pisać tej sprawie.

Obrażasz Cristiano Ronaldo a pewnie nie wiesz nic o jego przeszłości. Jak zaczynał kopać w piłkę zaczynał wszystko od zera. nie miał wielkiego talentu. Pewnie spytasz w jaki sposób doszedł do takiego poziomu? Ciężką pracą. Jak mówili niejednokrotnie zawodnicy Realu, Cris zawsze pierwszy jest na treningach i zawsze ostatni z nich wychodzi. Zawsze zostaje po treningu ćwiczyć rzuty wolne.

Pokaże wam kolejny link który zachęcam abyście przeczytali: demotywatory.pl/3843773/Cristiano-Ronaldo--uwazasz-go-jedynie-za-lalusia-ale

Jest jeszcze jedna rzecz. Mówisz że jest słaby. Hahahah. Nie mogłeś się bardziej skompromitować. To co on wyczynia z piłką graniczy z cudem. Dam wam na przykład jeden film bardzo ciekawy film : http://www.youtube.com/watch?v=v0I0KOmwEe0.
Jeśli nadal uważasz że jest słabym piłkarzem to mogę Ci tylko pogratulować. Dużo osób o wiele bardziej połączonych od Ciebei uważa że Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Tylko głupiec by to kwestionował.

Pisząc ten tekst nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało to serdecznie przepraszam,
ten temat nie jest do tego aby pisać w nim kto jest lepszy Cristiano czy Messi więc proszę się wstrzymać, wygłosiłem tylko swoje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich Squaer Big Grin

_
Reply
Jak wchodzę na youtube na jakikolwiek film gdzie są Ci piłkarze to się wstydzę że jestem człowiekiem.
Wystarczy poczytać komentarze.

Odpowiedź na demota: demotywatory.pl/2876552/FC-Barcelona-Real-Madryt
Reply
Mimo , że ma przylizane fryzury i jest wrażliwy , jest jednak geniuszem i nic to nie zmieni. Ludzie wyzywając go , poprostu mu zazdroszczą poziomu.
Reply
(2012-08-31, 14:21:20)Squaer Wrote: Chciałbym poruszyć sprawę tego piłkarza. Niektórzy uważają, że jest on tępym chamem, ludzie nazywają go nawet gejem przez to, że układa włosy na żelu. Człowieku, żyjemy w 21 wieku nie w średniowieczu.

Ronaldo czy Messi?
Ja kibicuję Realowi praktycznie od zawsze, nie jestem sezonowcem. Uważam, że Ci dwaj ludzie wyprawiają z piłką cuda. Żenujące jest to, że ludzie obrażają albo jednego piłkarza czy drugie. Obaj są doskonałymi piłkarzami, oczywiście każdy może mieć swoje zdanie lecz jak już mówiłem po co ich obrażać. Ja wolę osobiście CR 7 ale jakoś nie mówię na Messiego "konus" czy inaczej. Mam dla niego pewien szacunek.

Teraz dam wam jeden link, abyście go przeczytali przeczytali : demotywatory.pl/3904297/Cristiano-Ronaldo

Mówisz na niego człowiek który tylko interesuję się swoimi włosami? Jak widać nie. Link na górze wszystko wyjaśnia więc nie będę pisać tej sprawie.

Obrażasz Cristiano Ronaldo a pewnie nie wiesz nic o jego przeszłości. Jak zaczynał kopać w piłkę zaczynał wszystko od zera. nie miał wielkiego talentu. Pewnie spytasz w jaki sposób doszedł do takiego poziomu? Ciężką pracą. Jak mówili niejednokrotnie zawodnicy Realu, Cris zawsze pierwszy jest na treningach i zawsze ostatni z nich wychodzi. Zawsze zostaje po treningu ćwiczyć rzuty wolne.

Pokaże wam kolejny link który zachęcam abyście przeczytali: demotywatory.pl/3843773/Cristiano-Ronaldo--uwazasz-go-jedynie-za-lalusia-ale

Jest jeszcze jedna rzecz. Mówisz że jest słaby. Hahahah. Nie mogłeś się bardziej skompromitować. To co on wyczynia z piłką graniczy z cudem. Dam wam na przykład jeden film bardzo ciekawy film : http://www.youtube.com/watch?v=v0I0KOmwEe0.
Jeśli nadal uważasz że jest słabym piłkarzem to mogę Ci tylko pogratulować. Dużo osób o wiele bardziej połączonych od Ciebei uważa że Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Tylko głupiec by to kwestionował.

Pisząc ten tekst nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało to serdecznie przepraszam,
ten temat nie jest do tego aby pisać w nim kto jest lepszy Cristiano czy Messi więc proszę się wstrzymać, wygłosiłem tylko swoje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich Squaer Big Grin

_

I LOL'D
Reply
Bo może i jest jednym z najlepszych. Ale ja akurat go za takiego nie uważam, po prostu jego gra mi się nie podoba. Żebym kogoś wielbił, muszę mieć do niego szacunek. Gra może i dobrze, ale dla mnie jako człowiek nie jest jakiś wyjątkowy. Jest strasznie nieskromny. Stał się celebrytą i aktorem, a nie piłkarzem... To mi się nie podoba, jeżeli gra w piłkę to niech gra w piłkę, a nie reklamuje majtki. Oczywiście nie mam prawa mu tego zabronić, aczkolwiek uważam to za złe. Ten cały medialny szum, te plotki i skandale. No ludzie... W koło Messiego takiego czegoś nie ma. A dlaczego? Bo nie robi z siebie jakiegoś ciałka na okładki, jest po prostu sobą. Tak uważam, zdania nie zmienię. Tyle.
Reply
Całkowicie popieram tą wypowiedź. W gazetach jeśli chodzi o prywatne życie albo w internecie zwykle jest Ronaldo a nie Messi.
Reply
demotywatory.pl/3018284/Zgadnij-kto-to- Nie tylko układanie włosów na żel. Ale i operację plastyczne. Smile

-
Reply
Dokładnie.

Squaer:
Jeszcze coś dodam. Co mnie obchodzi, ze po treningu zostaje i ćwiczy wolne, jak na euro przy wolnych się kompromitował? Co mnie interesuje, ze podobno trenuje, jak mało co widać. Czasem mu sie uda, ale głównie to właśnie mu się nie udaje. Strzeli bramkę, zrobi kiwkę i jest wielkim mistrzem. Cała uwaga skupia się na nim przez wygląd. Sam widziałeś na democie. I tak jest często, on robi z siebie na boisku aktora i to wcale nie w pozytywnym sensie.

Orzemek:

Zacytuje komentarz, który ukazał się pod demotem: "Ale wy macie we łbach pustkę. Zrobił sobie zęby, fajnie, przynajmniej może cieszyć się ładnym i zdrowym uśmiechem .
Gdyby ich nie zrobił , to śmialibyście się, ze kase ma a szczerbaty po boisku lata!!
I akurat teraz staje po stronie ronaldo. Głupi ten demon i strasznie prymitywny.

_
Reply
Dajesz minus za minus? Oj, nieładnie. Knebelik poleci.

AtTop:

Banan napisał dokładnie to, o czym myślałem, nie ma co dodawać.
Reply
A już w przyszłym tygodniu debata nt. "Która noga Ronaldo jest przystojniejsza?".
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)