Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona.
Sad 
Oj to bys sie zdziwil do czego bieda zmusza,mam nadzieje z calego serca,ze Cie to nie dotknie.Nasze miasto jest dosc duze i ciagle miejsca kradziezy zmieniaja.No niestety robia se taka samowolke jak napisales.I mam nadzieje,ze ktos ich w koncu zlapie.
Reply
Haha Big Grin

West Side Tupac:
Bieda prawie na wszystkim publicznych osiedlach jest ..
Reply
-.- Boże .... Idziesz 30 pod jakiś bankomat patrzysz ile ludzie wyciągają z bankomatu , niektórzy mogą wyciągnąć naprawdę gruby plik setek wtedy podbiegasz , wyrywasz to z ręki i uciekasz ile fabryka dała -.- , można z tego wyciągnąć bez większych problemów nawet 2 tysiące złotych Wink A torebki to jest przeżytek porzadnie nie zarobisz bo ludzie noszą tak średnio 50-100zł w portfelu , więc żeby to zarobic to musisz robić to min . raz na 1-2 dni , a wtedy jest wielkie ryzyko na przypał Smile .


[b]West Side Tupac[\b] :
Wiesz jestem pewny że koloryzujesz to wszystko , u mnie było cos takiego aż do momentu okradnięcia synalka jednego z poważniejszych kiboli , wtedy się porządnie wściekli , zebrali się w ekipe i poszli ich szukać , znaleźli ich na 3 dzień Wink A przez te 3 dni sam bałem się wyjść na ulice gdy widziałem taką bandę dresów Wink
Reply
Thumbs Up 
Zebyś się nie zdziwił że mniej w końcu to Polska Big Grin
Reply
SHAUHUSUHUAHUSHUHUAhushuhauhuashauhsuhasuahush teraz żeś dowalił

Kamery Pod bankomatem Pozdrowienia Dodgy
Reply
U mnie na osiedlach jakiejś super biedy niema,są u mnie 2 dzielnice gdzie panuje bieda totalna i mieszkają tam ludzie w większości ludzie eksmitowani.
Reply
Question 
A jeszcze sie zapytac trzeba kulturalnie przepraszam ile pan wyciagnie z bankomatu,bo chce ukrasc


Wlasnie sa kamery w bankomatach Smile
Reply
A ja nie mówię o strasznej biedzie może ty masz życie normalne ale obok ciebie bieda
Reply
Zbierz po japie, jak wrócisz do domu, to powiedz, że bawiłeś się na górce i uderzyłeś się o kamień.
Wbrew pozorom najłatwiejsze zachowanie, zbierzesz godnie baty, bez stękania, to Ci odpuści.
Chyba, że ściga Cię za kablowanie, to nie ma przebacz i będziesz piłeczką do kopania. Wink
Chociaż, jakby miał Cię skopać, to gryź, pluj, krzycz, kop w krocze, wsadzaj palce w oczy, uderzaj głową, jak odsłonie splot, to wal. Chwytanie się jego uszu i wykręcanie palców też jest na miejscu, sam się kiedyś tego bałem, ale nawet gdybyś mu palec wyłamał to się tym nie przejmuj, w sądzie przy takiej różnicy wagi- na pewno Cię zrozumieją, jeśli chciał by Cię uszkodzić.
Reply
Thumbs Down 
Ja obecnie mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych,na osiedlach niema biedy bo mieszkania tam nie są zbyt tanie,mój brat mieszka w bloku gdzie jest pełno sklepów całodobowych to tam kręci się 90% populacji miejskich żulów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)