Jeżeli chcesz mogę Ci pomóc pisać owe mecze, będą ciut więcej rozpisane.

AtDown:
Właściwie, nie startuje. Wypisałem się, nie pamiętasz?
Wydaje mi się, że lepiej będzie jak weźmiesz kogoś kto nie startuje.
Nie ma takiej potrzeby. Już się umówiłem z blondaskiem, by mi pomógł i to będzie dobra sprawa. Po symulacji meczu zrobi się wynik, który odzwierciedli to co napisał on sam (jako transmisję) i będzie to bezproblemowo i bez kłamstw.

Oczywiście blondasek nie będzie "komentował" swoich meczy tylko czyjeś inne. A co i jak to zobaczymy. Wink
Nefetelti:
To była ironia szczerze Ci powiem. A z resztą blondaskuś był szybszy...

A jeszcze pytanie. Pisząc "będą ciut bardziej rozpisane" chcesz zapewnić mnie, że będziesz o wiele lepszy w tym ode mnie? No zobaczymy, może dam Ci szansę.. Dodgy
Star
Dobra, czyli nie chcesz pomocy. Dlatego z chęcią przeczytam twórczość blondaska i zobaczymy.

---

No to żegnam, zawsze mogę pomóc.
Star
Dzisiaj jak tylko złapię potem blondaska będą 2, może nawet trzy mecze. Lecz mogą być one opóźnione (jadę do lekarza obadać nogę dopiero na 15:00).
ja jestem cały czas, wal na gadu :x Napisz jakie zespoły, zrobię symulacje i opiszę. na 16 pewnie zdążę.
Dobra. Symulowałem mecz Inter Mediolan - Lech Poznań.

Tym razem żadnych błędów być nie powinno, lecz jeśli znajdziecie to proszę powiedzcie. Nie chcę już popełniać ich i musicie mi w tym pomóc. Dziś także, ale nie wiem powinien blondasek swój mecz dodać. Ja postaram się dziś/jutro rano ogarnąć powtórkę jego meczu. Dziękuję.

Mecz:
Quote:
Witamy na stadionie Giuseppe Meazzy, czyli rodowym stadionie Interu Mediolan. Dziś ich przeciwnikami są uważani jedynie za tych, którzy oczekują cudu, aczkolwiek wszystko się może zdarzyć. Przez kolejne 90 minut Inter będzie walczyć o chwałę i tak samo jak Barcelona będzie dążyć do przewagi nad innymi. Czy jednak Lech da radę choćby powalczyć o awans? Zobaczymy. W składzie drużyny polskiej znalazł się wielki, drugi Pele - Neymar, natomiast wielkimi transferami Interu (Carderar) byli Drogba, Błaszczykowski i Piszczek. Zapraszamy na mecz!
Składy obu drużyn:
Inter Mediolan - Julio Cesar - Piszczek, Maicon, Adi Rami, Zanetti - van der Vaart, Cambiasso - Błaszczykowski, Milito, Drogba, Snejder.
Lech Poznań - Burić - Kamiński, Wołąkiewicz, Durdević, Arbelona - Murawski, Kiełb, Krivets - Neymar, Ubiparp, Wolski.
Czas na wielkie emocje!
1. Rozpoczęli gospodarze (Inter).
3. Początek akcji i przewaga posiadania piłki po stronie Interu Mediolan. Zobaczymy jak szybko i czy w ogóle przełoży się to na wynik.
7. Widzimy na boisku pierwsze ostre zagrania zawodników. Tym razem upominamy Wołąkiewicz, gdyż faulował swojego kolegę-rodaka Błaszczykowskiego.
9. Znów ostry napór Interu Mediolan. Zobaczymy przez kolejne kilka minut jak im będzie szło.
13. Widzimy na boisku pierwszą żółtą kartkę. Otrzymuje ją Rafał Murawski za faul w środku boiska na Drogbie. Widać, że Risel postawił na kluczową obronę oraz pressing.
16. Pierwsza akcja Lecha Poznań, lecz piłka po strzale Ubiparipa wyleciała daleko ponad bramką.
19. Kolejna akcja Lechitów. Widać, iż się rozkręcają. Tym razem strzelał Brazylijczyk - Neymar, lecz Julio Cesar nie miał problemu z wybronieniem strzału rodaka.
24. Kolejny brutalny faul na Diderze Drogbie. Tym razem faulował Kiełb, który także otrzymał żółtą kartkę. Aż dziwne, że Iworyjczyk gra dalej i nie narzeka na ból.
28. Kolejny faul, tym razem pod polem karnym Lecha Poznań. Skończyło się bez kartki.
29. Do piłki podchodzi Sneijder. Dośrodkowuje? Nie. Jednak strzela. Ach! Piłka odbija się od słupka, czy ktoś dobija? Tak! Adi Rami strzela, mierzone uderzenie iiiii Gooooooooool! Piękny strzał. Inter wychodzi na jednobramkowe prowadzenie.
33. Kolejna akcja Interu Mediolan. Tym razem wybija Julio Cesar spod swojej bramki. Podanie dochodzi do Błaszczykowskiego. Ten zagrywa piękną piłkę do Didera Drogby. Ten wie co z nią zrobić. Jest 2 - 0! Piękna bramka!
39. Trochę ucichło na boisku. Inter prowadzi zasłużenie, tworząc nowe ataki i unieszkodliwiając największą gwiazdę Lecha Poznań - Neymara.
41. Brzydki faul Rafaela van der Vaarta. Sędzia podbiega, holender otrzymuje ostrą reprymendę. Zanosi się na to, że kolejny jego faul będzie żółtą kartką.
45. Koniec pierwszej, bardzo emocjonującej połowy.
Jak widać prowadzi zasłużenie faworyt, mimo, że czarny koń - Lech miał parę akcji. Zobaczymy co będzie dalej!
DRUGA POŁOWA:
47. Znów atakują mediolańczycy. Czy z tego znów wyjdzie jakaś bramka? Zobaczymy, mają jeszcze całe 43 minuty.
51. Powoli zaczynają się obie drużyny męczyć, ale mimo to i tak Lech nie radzi sobie z przeciwnikiem.
60. Akcja przez poprzednie 10 minut odbywała się na środku boiska, nie było zbyt ciekawie. Wzmianka na teraz: Posiadanie piłki: Inter Mediolan 69% - 31% Lech Poznań. Widać dlaczego jest taki, a nie inny wynik!
62. Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Cambiasso wchodzi Alvarez.
66. Kolejne akcje mediolańczyków, lecz tym razem w dobrym miejscu jest Burić. Co zrobią dalej? Zobaczymy. Mają jeszcze 24 minuty!
68. Kolejna zmiana we włoskiej drużynie. Stanković wita się z murawą oraz kibicami wchodząc za kolegę van der Vaarta.
69. Kolejny faul na Błaszczykowskim, tym razem bez kartki. Jeden gol już padł z rzutu wolnego. Czy padnie drugi?
70. Do piłki podchodzi znów Sneijder. Uderza celnie, znów na bramkę. Piłka mija bramka. I?! Uderza w poprzeczkę! Ach! Piękna angielka, piękny gol! On gra dziś jakby miał wszystkie atuty mu potrzebne świata! Świetny gol, rewelacyjna gra holendra.
74. Kolejna, ostatnia zmiana w zespole Interu. Widać Carderar wie co robi i już powolutku odpuszcza ofensywę. Tym razem wchodzi za zmęczonego Maicona jego kolega Nagatomo.
79. Zaczynają atakować Lechici, lecz to jest jużna pewno za późno w grze z takim silnym przeciwnikiem.
84. Kolejna żółta kartka, tym razem pierwsza dla zawodnika Interu. Nagatamo, który wszedł 10 minut temu brzydko fauluje Kamińskiego.
89. Już końcówka meczu. Według mnie Risel powinien wziąć do serca błędy dziś popełnione, by w kolejnym meczu - II kolejne tego samego nie popełnić.
93. Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Wynik: 3 - 0 dla Włochów.
Gole: Rami (29 min.), Drogba (33 min.), Sneijder (70 min.)
Żółte kartki: Nagatomo - Murawski, Kiełb.
Czerwone kartki: brak.
Kontuzje: brak.
Jak widać faworyt w większości wypadków wygrywa. Aczkolwiek czarny koń - Lech może jeszcze sprawić niespodziankę w walce ze słabszymi przeciwnikami. W FIFA Febris każda drużyna jest faworytem i to czyni te rozgrywki emocjonującymi! Dziękujemy za spędzone 90 minut!

Nefetelti:
Proszę teraz o krytykę jeśli możesz.. Wiadomo. Ty zrobiłbyś to lepiej, dlatego chcę usłyszeć oschłe słowa od lepszych. Dodgy
Nie powiedziałem, że zrobiłbym lepiej, ale na pewno nie okrojone... Ogólnie mecz lepszy, widać, iż tym razem włożyłeś w to więcej pracy, dlatego szczerze mogę powiedzieć, że mecz mi się podoba.
Photo
Dobra. Od jutra mnie nie ma (w zasadzie) od dziś do piątku. Wtedy jest przerwa w meczach, a potem nadrobię wszystko. Za utrudnienia przepraszam..