Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football - liga I
O stary... Raz:
NA PRAWEJ OBRONIE MIAŁ GRAĆ LAHM, NA LEWEJ OBRONIE CRISCITO, którego kupiłem.

Jakim cudem Van Buyten został zdjęty, skoro jest na rezerwie i jakim cudem wszedł Breno, który NIE GRA, bo go SPRZEDAŁEM... Więc wybacz, ale dla mnie mecz ma zerowe znaczenie, bo nie grał skład, który desygnowałem, a także zmiany były za kogoś, kto nie grał, kimś, kogo nawet w zespole nie ma :x
Reply
Music 
No tak. Myślałem ze cztery godziny nawet czy dać spokój czy nie dać spokoju. Mecz zostanie powtórzony, ale tylko wtedy, gdy spełnisz moją prośbę: Wypisz skład wg wzoru, a nie rób mi tego jakimiś screenami... Nie jest to łatwe, szczególnie, gdy jestem nie wyspany bo jestem chory i takie pierdoły. Oczywiście jeśli możesz....
Reply
Ustawienie :

Bramkarz : Neuer
Obrona : [PO] Lahm, [PŚO] Hummels, [LŚO] Subotić, [LO] Criscito,
Pomoc : [ŚPD] Bastian S., [PP] Robben, [LP] Ribery, [ŚPO] Kroos
Atak : [PN] Muller, [LN] Gomez.

Rezerwa : Butt, Van Buyten, Rafinha, Gustavo, Tymoshchuk, Petersen, Olić,

Kapitan : Lahm

Wykonawcy rzutów karnych : Ribery
Wykonawcy rzutów wolnych : Ribery
Wykonawcy rzutów rożnych : Ribery

Zaangażowanie i ustawienie, tak jak na tym screenie:

img232.imageshack.us/img232/7131/fifa2012070323000691.png

EDIT: mam prośbę, wrzuć screena z ustawieniem głównego zespołu w takim momencie, jaki jest na screenie powyżej. Z góry dzięki.
Reply
Niestety dziś prawdopodobnie nie będzie meczu (może zrobię niespodziankę), lecz głowa mnie strasznie boli i do lekarza jadę..
Reply
Bez urazy, ale mecz strasznie okrojony, słaby, wręcz można powiedzieć, że przeskakiwałeś kilka minut, a na pewno jakieś akcje się działy.

Tyle ode mnie.
Reply
Ty chyb symulacji w Fifie nie widziałeś Big Grin
Reply
Thumbs Down 
Człowieku. Powiem Ci trzy rzeczy:
1. Symulacja w FIFA 2012 polega tylko na wypisaniu bramek, kartek i kontuzji.
2. Tok goli (czy z rożnego czy z wolnego czy jak ja wymyślam.
3. Jak chcesz nie przeskakiwać to napisz mi 90 zdań na temat tego co się dzieje na boisku to będzie gitara. I dopisz tak, by nie zanudzić.

Tak jak blondasek napisał to on może chyba potwierdzić, że w tamtym meczu dodałem swoje rzeczy (akcje itd), żeby jednak było ciekawiej.
A i jak zamierzasz tracić dziennie koło 3-4 godzin na pisanie relacji meczu to proszę, lecz ja nie jestem robotem i nie stawiam Febris na 1-szym miejscu, a jednak dziewczynę, sport i zdrowie. Samo ustawienie składów, które nawet nie było kompletne (przepraszam jeszcze raz blondasku) zajęło mi chyba cały weekend, a dzień w dzień składanie ładnych dla oka oraz dobrych zdać nie jest łatwe, bo komentatorem nie jestem..

Więc jak teraz możesz to skończ tu pisać, chyba, że chcesz mi bardzo pomóc i chcesz pisać mecze wraz ze mną...
Reply
Smile 
Feluś, jak chcesz, mogę Ci pomóc. Daj mi jeden mecz dziennie, póki co, mam dużo czasu Big Grin Pisać umiem, Fifę mam. Można spróbować.
Reply
Sad 
Podaj swoje GG.
Reply
6**6*6*.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)