Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa klubowa
Można zdradzić jakich ? A poza tym - ma pan dość łatwą grupę w Pucharze. Jakie przewidywania ? Ma pan może jakieś ambitniejsze plany ? Liga,Puchar ?
Reply
Głównym celem jest liga. Na pucharze dam pograć trochę więcej zmiennikom, co nie oznacza że nie walczymy o puchar, bo zmienników mamy bardzo dobrych i na pewno będziemy walczyć. Co do grupy w pucharze, nie lekceważymy nikogo, każdy z zespołów jest dobry, ma swój potencjał i na pewno każdy da z siebie wszystko. Zawodników, których mamy na oku na razie nie zdradzę, ale być może w najbliższej przyszłości pojawią się konkretne oferty.
Reply
Póki co w lidze mamy 8 zespołów, lecz niedługo dołączą do niej jeszcze 2. Czy jest pan numerem 1 wśród tych ekip ?
Reply
Information 
Nie mogę powiedzieć, że jesteśmy numerem jeden. W lidze jest 8 równych drużyn, jest Manchester United, jest Milan. Każdy zespół może wygrać z każdym. Natomiast my czujemy się mocni, przygotowania idą dobrze, najważniejszy dla nas jest początek sezonu. Trzeba zagrać dobre spotkania. Przez 5 pierwszych kolejek chcemy zdobyć minimum 10 punktów.
Reply
Skromność. To cecha pańskiego zespołu ? Dziękuje. To tyle dla Magazynu OjroSport.

Odzywa się inny dziennikarz :

Magazyn DullThreeSuper. Witam. Czy po sezonie opuściłby pan Chelsea, gdyby złożyło panu ofertę taka potęga jak np. Real ? Kibice The Blues już nazywają pana wielkim, po tak dobrych i przemyślanych zmianach w drużynie. Odszedłby pan ? Przypuśćmy, że skończyłby pan sezon z 3 miejscem w lidze.
Reply
Wrócę do poprzedniego pytania. Czy skromność to nasza cecha, nie wiem tego. Staram się wmawiać zawodnikom, żeby nigdy nikogo nie lekceważyć, nawet jeśli gramy z drużyną z 4 czy 5 ligi. Wzajemny szacunek to podstawa.

Czy odszedłbym do Realu. Jeśli zająłbym 3 miejsce to pewnie bym odszedł, dlatego że 3 miejsce na koniec sezonu uznam za moją osobistą porażkę.. ale nie sądzę, że Real chciałby mnie gdybym zajął 3 miejsce. Mało czytam prasę, nie słyszałem, że kibice mnie wielbią, ale jeśli tak jest to dziękuje im za to i obiecuje walkę na całego, do końca, co by się nie działo.
Reply
Godzina 20:40 nastała. Koniec dzisiejszej konferencji prasowej. Następna konferencja jutro, nie wiem dokładnie o której. Zapewne z rana. Do widzenia ! - przewodniczący konferencji żegna dziennikarzy i trenera Naste.
Reply
Mam 16mln.

Wyceń mi
Oscar (Tak, Chelsea dopiero co go pozyskała za 25mln chyba, ale może jak dam 16mln to starczy)
Marcel Schmelzer (O ile ktoś już nie ma)
Kevin Großkreutz (O ile ktoś nie ma)
Arbeloa (O ile ktoś nie ma)
Chedjou (O ile ktoś nie ma)
Reply
jutro, ok ? Na razie lecę. Tongue
Reply
Thumbs Up 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TIBgmAgwhqw Zobaczcie, a szczególnie do 0:52. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)