• 3
  • 4
  • 5
Zabawa klubowa
Hanysy są słabe, ledwo się utrzymali i nie wiem jak mogą coś kupić, jak oni nie wypłacają pieniędzy zawodnikom ._.
To Wojciechowski chce kupić GKS, a nie GKS Polonie -.-
Aaa, to bez sensu
Shocked
Wiesz pan prezes i jego "widzimisie" Cool
Ja słyszałem, że to GKS kupuje akcje Polonii i przenosi siedzibę. A Polonia zniknie z mapy piłkarskiej.
Witają się z państwem ze stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie - Dariusz Szpak oraz Włodek Szarańcza. Dziś czeka nas emocjonujące spotkanie, bo
zmierzy się przecież nie kto inny jak londyńska Chelsea oraz paryskie PSG. Obie ekipy dokonały wielu zmian podczas skończonego już okna transferowego.
Czy były to dobre chwyty ? Okaże się dzisiaj. Zawodnicy już na murawie i kapitanowie obu drużyn - Jakub Błaszczykowski oraz John Terry podchodzą do
pięciu arbitrów, którzy będą sędziować to spotkanie. Rzut monetą i ... zacznie PSG.

Bramkarz: Wojciech Szczęsny
Obrońcy: Łukasz Piszczek (prawy), Mamadou Sakho , Mats Hummels, Philipp Lahm (lewy)
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (prawy, kapitan), Andrea Pirlo, Rafał Wolski, Evgen Konoplyanka ( Konopianka ,lewy)
Napastnicy: Robert Lewandowski (prawy), Fernando Llorente (lewy)

Rezerwowi:
Bramkarz: Wojciech Pawłowski
Obrońcy: Damien Perquis, Sokratis Papastathopoulos, Marcin Kamiński, Arkadiusz Głowacki
Pomocnicy: Maor Melikson, Kamil Grosicki, Bartosz Salamon, Mark van Bommel
Napastnicy: Klaas-Jan Huntelaar, Grzegorz Rasiak, Andrei Arshavin

Kapitan: Jakub Błaszczykowski
Rzuty karne, rożne, wolne: Andrea Pirlo

1` - Gwizdek arbitra i zaczynamy ! Lewandowski do Llorente, ten cofa do Kuby. Wspaniała atmosfera na trybunach w Madrycie, mimo, że to mecz o nic.
Mecz towarzyski. WOlski do Lahma. Ten na świetnie rozrzucając grę na drugie skrzydło. Piszczek. Długa piłka w kierunku Pirlo, ale przejmuje Chelsea.
2` - Mata. Cofa do Cole`a. Ależ podanie do Kaki. Kaka okiwał Pirlo i podaje do Falcao! Falcao ! Uderzenie z dobrych trzydziestu metrów, ale Cech
przytomnie na rzut rożny.
3` - Ponownie Juan Mata. To hiszpan będzie wznawiał grę z rogu boiska. Chelsea ma kilku zawodników świetnie grających głową, którzy już są w polu
karnym. Dośrodkowanie !!! Torres głową, i... GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!! 1-0 dla Chelsea !!! Ależ świetny początek The Blues. Hiszpański napastnik
Fernando Torres pakuje głową piłkę do siatki po świetnym dośrodkowaniu drugiego Hiszpana, Juana Maty.
6` - Po rozpoczęciu gry przez PSG na razie nudy w Madrycie. Obecnie piłkę ma Pirlo. Do Konopianki. Ten posyła górną piłkę w stronę wbiegającego tam
Llorente, ale spalony.
7` - Cech wybił piłkę daleko od własnej bramki. Kaka. Do Lamparda. Ten prostopadle do Hazarda!!! Hazard schodzi na skrzydło, dośrodkowuje i ... pewnie łapie
piłkę Wojciech Szczęsny. Złe dośrodkowanie Hazarda.
10` - Warto dodać, że na murawie w Madrycie biega obecnie pięciu Polaków. Są to : Błaszczykowski, Szczęsny, Piszczek, Wolski, Lewandowski. W PSG ławę grzeją też
Wojciech Pawłowski, Perquis, Kamiński, Głowacki, Salamon, Grosicki i Grzegorz Rasiak.
11` - Atak pozycyjny PSG. Wolski do Pirlo. Pirlo długim podaniem odnalazł Lewandowskiego, ale ten atakowany nakładką. Będzie rzut wolny z 21 metrów i żółta kartka
dla Davida Luiza. Okazja dla Pirlo.
12` - Czterosobowy mur ustawił sobie Petr Cech. Przy piłce Pirlo, Wolski i Błaszczykowski. No, ale to raczej strzelać będzie Włoch Andrea Pirlo.
Zobaczmy. Pirlo krótki rozbieg !!! Strzał !!! Rzut rożny, świetna parada Cecha. Strzał również niczego sobie.
17` - Po fatalnie wykonanym stałym fragmencie gry nuda, nuda i znowu nuda. Przypominam, że od 3 minuty Chelsea prowadzi z PSG 1-0 po bramce Torresa.
18` - Przy piłce Chelsea. Hazard. Do Maty, ten do Lamparda. Terry. Wysoko nałożony pressing przez PSG. Terry spanikował i wybił piłkę w aut.
19` - Lahm z autu. Do Pirlo, ten mu oddaje. Dośrodkowanie Lahma, ale... rzut karny !!! Fatalnie chciał piąstkować Cech i trafił Hummelsa w nos. Pomoc medyczna już na murawie.
Hummels ocieka krwią. Żółta kartka dla Cecha i Hummels poza boiskiem. Przez chwilę PSG w 10-tkę, ale ma rzut karny. Przy piłce Andrea Pirlo.
20` - Cech chce wytrącić Pirlo z równowagi w stylu '' Dudek dance ''. Gwizdek. Pirlo, długi rozbieg... Pirlo !!! Słupek !!! Dobitka Lewandowskiego !!! GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!! 1-1!!!
Robert Lewandowski !!! Pirlo z jedenastego metra trafia w słupek, ale szybko do piłki podbiegł Lewy i uderzył ją po ziemi, na dalszy słupek, aby pewnie pokonać
Czeskiego golkipera.
21` - Chelsea od środka. Falcao. Torres. Hazard. Do Lamparda. Ten do Kaki, który cofa do Debuchy`ego. Ten zatańczył z piłką okiwując Llorente i podał na drugą stronę, do Cole`a.
22` - Cole. Terry. Cole. Luiz. Terry. Ależ wymiana podań '' żelaznej obrony '' jak mówił Hacku przed tym spotkaniem - żelaznej obrony Chelsea.
23` - Hazard. Ależ szybkość teraz Bułgara. Dośrodkowanie lepsze niż kilka minut temu, ale łapie Szczęsny. Mamy kontrę. Pirlo. Od razu długie podanie do Lewandowskiego !!! GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Lewandowski
wspaniałym lobem pokonuje Petra Cecha... nie !!! NIE MA BRAMKI !!! Lewandowski na spalonym!
24` - Cech wybija. Jednak nie, zagrywa krótko do Terry`ego. Ten do Luiza. Długie podanie do niekrytego Falcao. Wysuwa piłkę Kolumbijczyk Torresowi !!! Strzał, ale Torres posyła
piłkę w trybuny.
25` - Z piątego metra Wojtek. Do Hummelsa, który przed minutą pojawił się na murawie. Sakho. Sakho długo przetrzymuje piłkę i odgrywa do Lahma. Lahm na drugą do Piszczka.
Ależ rozumieją się w tym spotkaniu Polak i Niemiec. Dobra taktyka trenera PSG - Hacku.
26` - Na razie z nowu nudy. PSG przejęło inicjatywę, ale co z tego wyniknie ? Wolski. Do Konopianki. Ten na drugą stronę do Kuby. Kuba prostopadle do Llorente ! Aj, faul Debuchy`ego.
27` - Dośrodkowanie Andrea Pirlo i będzie corner dla PSG po wybiciu Cole`a. Ależ PSG przejęło inicjatywę.
28` - Pirlo ponownie, ale z drugiej strony boiska. Słabe, za niskie dośrodkowanie i wybija Kaka. Ale zaraz ! Gdzie jest defensywa PSG ?! Lampard przejął piłkę i jest przed nim tylko bramkarz oraz
Sakho ! Do Lamparda dobiega jeszcze Hazard. Dobre podanie i Hazard w sytuacji sam na sam !!! GGGGGGGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! 2-1 dla Chelsea ! Hazard takie sytuacje wykorzystuje!
Mówiliśmy o tym, że PSG przejeło inicjatywę i zbyt duża pewność siebie, spowodowała utratę bramki.
34` - PSG atakuje atakiem pozycyjnym. Na ekranie mamy statystyki posiadania piłki. 61 do 39 % dla PSG.
35` - Wolski. Konopianka. Konopianka zdecydował się na uderzenie z dystansu ! GGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! Jaka bramka !!!!!!!! Cech bez szans !!!!! Konopianka i mamy 2-2 !!!!!!! Ależ nam zrobił się
mecz na Santiago Bernabeu ! Świetny transfer ze strony PSG. Oglądamy powtórkę. Wolski do Konopianki a ten z dwudziestu ośmiu metrów trafia gola od poprzeczki. Celna bomba Ukraińca.
40` - Zawodnicy myślami w szatni. Jeszcze 5 minut, bo arbitrzy raczej nic nie doliczą. ZObaczmy, czy do przerwy obejrzymy jeszcze jakąś bramkę. Chelsea przy piłce. Mata. Dośrodkowanie ! Przewrotka Falcao i GOOO...la nie ma !!! Szczęsny nie dał rady
obronić przewrotki Radamela Falcao, ale z lini bramkowej ofiarnie wybija Hummels. Niesamowici zawodnicy ! I Falcao i Hummels.
41` - Na murawie leży ponownie Hummels i dostrzegł to Debuchy. Wybija piłkę w aut. Hummelsa złapał skurcz. Masarzyści na murawie. Szybkie masowanie mięśni udowych Matsa Hummelsa
i gramy dalej. Z autu Łukasz Piszczek do Kuby, który wykopuję piłkę w stronę Petra Cecha. Gramy fair play.
45` - Cztery nudne minuty i sędzia nie dolicza ani sekundy ! Punktualnie w 45 minucie spotkania gwizdek i zawodnicy schodzą do szatni. Zobaczymy, jakich zmian dokonają trenerzy Hacku i Naste.
Kto zmieni Hummelsa w drugiej połowie ? Zobaczymy.
Podsumowując :
Gole :
3` - Fernando Torres 1 - 0
20` - Robert Lewandowski 1 - 1
28` - Eden Hazard 2 - 1
35` - Konopianka 2 - 2
Kartki :
11` - David Luiz ( żółta )
29` - Petr Cech ( zółta )
...Cech nie dał rady
obronić przewrotki Radamela Falcao, ale z lini bramkowej ofiarnie wybija David Luiz...