Cactus chciał dołączyć a już bana ma..śmieszne ^^
To trochę dziwne, bo Ethtorn też ma od dziś bana, a chciał dołączyć do MWE...
Thumbs Down
Jak tam meczyk?
Witamy! Dzisiaj pora na mecz towarzyski jednych z najsilniejszych drużyn Gra League – AC Milan i Arsenal Londyn! Oba kluby, jak każdy, dokonało znaczących, potężnych wzmocnień. To będzie mecz ciekawy! Aczkolwiek drużyny powinny raczej grać na luzie i mało agresywnie, aby nikogo nie skontuzjować.
Drużyny wychodzą na murawę! Witają się następnie, a kapitanowie obu drużyn witają się z sędziami (Massimo Ambrosini i Robin Van Persie), po czym rzut monetą! Okazuje się, że wygrywa Milan. Ci jednak wybierają połowę, na której przebywają ich fani! Więc zacznie Arsenal! Przypomnienie, że mecz odbywa się na neutralnym terenie, Estadio Mestalla, na co dzień stadion Valencii.

Bramkarz : Artur Boruc
Obrona : Sergio Ramos (lewa), Philippe Mexes, Thiago Silva, Gianluca Zambrotta (prawa)
Pomoc : Clarence Seedorf, Massimo Ambrosini, Kevin-Prince Boateng (ofensywny)
Atak : Alexandre Pato (lewy), Zlatan Ibrahimović (środek), Karim Benzema (prawy)
Rezerwa :
Bramkarz : Rui Patricio
Obrona : Daniele Bonera, Mattia De Sciglio, Ignazio Abate
Pomoc : Mathieu Flamini, Antonio Nocerino, Christian Eriksen
Atak : Stephan El Shaarawy, Robinho, Antonio Cassano
Kapitan : Massimo Ambrosini
W końcu zawodnicy stają na swoich boiskach! Przy piłce stoją Van Persie i nowy nabytek Arsenalu – Alan Dżagojew.
0.min I rozpoczęli! Van Persie do Dżagojewa, który wycofuje do Wilshere’a, ten do Songa, który piętką oddaje piłkę do obrońcy Arsenalu Mertesackera. Ten już próbuje przerzucić krzyżakiem piłkę! Dociera do niej Walcott. Ten robi swój rajd z piłką! Ruletka, mija Sergio Ramosa, który chciał mu odebrać piłkę. W końcu Walcott wycofuje do wbiegającego Wilshere’a! Ten sprytnie zagrywa do Van Persiego, który odgrywa piłkę do Anglika, i ten strzela z dystansu! Ale Boruc pewnie broni. Korner!
1.min Walcott dośrodkowuje! Ale jednak Boruc pewnie łapie piłkę. Z początku meczu obrona Milanu się pogubiła! Ale Artur chce im nadać pewności. Wybija piłkę! Ale wysoki Mertesacker wygrywa pojedynek główkowy z Pato.
3.min Ambrosini próbuje z dystansu! Ale za daleko. Lecz co to? Szczęsny odbija piłkę! Jeszcze próbuje dobić Ibrahimovic! Ale nad poprzeczką. Ciekawy początek meczu!
4.min Na razie Arsenal rozgrywa w obronie. W końcu Marcelo wykonuje śmiałą próbę rajdu z piłką! Piłka trafia do Songa, Ten odgrywa do Wilshere’a! I, przerzucając piłkę nad Thiago Silvą, wypuszcza sam na sam Van Persiego! Ale Mexes… ryzykowny wślizg! Ale wybija piłkę na aut. Holender domaga się wolnego! Ale w powtórce widać, że Mexes wybił piłkę czysto.
4.min Arsenal z autu! Sagna rzuca do Artety, ten odgrywa do Walcotta, który dośrodkowuje! Ale Thiago Silva wybija piłkę główką. Jeszcze Wilshere próbuje rozegrać piłkę! Ale jednak, decyduje się na strzał. Petarda, po ziemi! Ale spudłował! NIESAMOWITE!
6.min Sergio Ramos zgrywa do Seedorfa, ten go wypuszcza! Hiszpan z pierwszej piłki zgrywa do Boatenga, ten zgrywa do Ibrahimovica, ale ten traci piłkę przed polem karnym! Arsenal z kontratakiem! Song długim podaniem wypuszcza po raz kolejny Walcotta, ten zgrywa do Wilshere’a, który przerzuca do Dżagojewa, i ten dośrodkowuje! Van Persie na szczupaka! Piłka cudem odbija się od nogi Boruca! Jeszcze Wilshere, wślizg! I uderzenie piłki! Ale ta odbija się od słupka i wylatuje poza boisko!
8.min Milan przyciśnięty! Arteta odbiera piłkę Seedorfowi na jego połowie, ale na szczęście Włochów Mikel Arteta podaje za mocno do Dżagojewa i ten nie opanował piłki.
10.min Mecz chwliowo przystopował.
12.min Akcja Milanu! Seedorf odbiera teraz piłkę Songowi, po czym wypuszcza ładnie Benzemę! Ten po raz pierwszy w tym meczu przy piłce. Okiwał Zambrottę, po czym zagrywa do Ibrahimovica! Ten strzela! Ale prosto w Szczęsnego. Argh!
13.min Kontra Arsenalu! Dżagojev robi rajd z piłką, zagrywa do Van Persiego, ale ten zagrywa do Wilshere’a! Ten gubi piłkę, teraz przy niej Alexander Song, wyszedł do przodu! Po czym robi siatkę Thiago Silvie, podając do Van Persiego! Ale ten na spalonym! Na powtórce widać, że był minimalny. Szkoda, bo Van Persie wpakował już piłkę do siatki.
15.min Seedorf przy piłce! Zagrywa do Ibrahimovica, ten odgrywa do Boatenga! Ale przechwycił Koscielny, po czym wybija na aut. Przy okazji piłka dotknęła Marcelo, dzięki czemu aut dla Arsenalu!
16.min Aut dla Arsenalu przyczynił się do rozgrywania piłki przez Kanonierów.
18.min Bój w środku boiska. Ale przy piłce teraz Arteta! Zgrywa piłkę do nagle szarżującego Sagny, który biegnie przy linii autowej! W końcu zgrywa do Walcotta, który schodzi do środka! I próbuje z dystansu, po ziemi! Rykoszet od Mexesa! Próbuje jeszcze dobić Van Persie! Ale tuż nad poprzeczką!
20.min Ponownie akcja Arsenalu! Marcelo zgrywa do Artety, ten odgrywa do Dżagojeva! Ten do Wilshere’a, ale przechwycił Zambrotta! Lecz szybko ją stracił na rzecz Marcelo! Lewy obrońca Arsenalu pod polem karnym! Zgrywa na bok do Wilshere’a, który przedziera się przez obronę! Zwód i mija Mexesa, Twist’em Out i zwiódł Silvę. Po czym strzela po ziemi! Ale prosto w pewnie łapiącego Artura Boruca.
22.min Seedorf traci znowu piłkę! Chyba pójdzie w połowie do zmiany! Song natychmiast zgrywa na bok, do Walcotta, ten zgrywa do Wilshere’a, który się chwilę zatrzymał, przedarł się przez Ambrosiniego, który go fauluje! Rzut wolny z 20m! Sędzia podchodzi, i upomina Włocha!
23.min Wilshere przed szansą! Strzela! Nad murem! Ale Boruc, fantastyczna robinsonada! Jeszcze próbuje dobić Arteta, ale spudłował!
25.min Mecz chwilę przystopował. Milan w potrzasku!
26.min W końcu akcja! Boateng pięknie wystawił Ibrahimovica sam na sam, ale jednak Szczęsny pewnie wybija piłkę przed polem karnym! I Dżagojev wygrał pojedynek główkowy z Zambrottą! Zgrywa do szarżującego Artety. Ten odgrywa do Wilshere’a, ten Crazy Legs, i minął po raz kolejny słabo grającego dziś Thiago Silvę! Po czym wypuścił na wolne pole Dżagojeva! I ten lobuje bramkarza! Ale jakoby nie trafił do bramki, dobija jeszcze nogą Van Persie! I gol! Gol! Gol! Goooooooooooool! Niesamowita bramka Van Persiego! Piękna asysta Dżagojeva! Świetna akcja! Dżagojev rzuca się na plecy strzelca bramki, a ten nasłuchuje, kto jest mistrzem! Ze strony kibiców Arsenalu wiwaty! Kibice Milanu siedzą cicho.
27.min Milan wznawia grę.
28.min Milan próbuje szybkiej odpowiedzi! Boateng z dystansu! Piękne podkręcenie! Co za finezja! Ale trafia w poprzeczkę! Jeszcze próbuje dobić Ibrahimović, ale cudem rzuca się Wojtek Szczęsny! I wybija na rzut rożny!
29.min Seedorf dośrodkowuje! Na głowę Thiago Silvy! Ale ten nad poprzeczką! Aj!
31.min Arsenal sobie spokojnie rozgrywa piłkę. Raz próbowali akcji, ale się wycofali.
33.min Szansa na podwyższenie wyniku! Kościelny wtrąca się do akcji ofensywnej. Jest na połowie rywala. Zggryrwa do Wilshere’a! Ten, w roli playmakera, niezbyt dokładnie odgrywa do Walcotta. Ale ten zdołał opanować piłkę. Po czym dośrodkowuje w pole karne! Ale strasznie niecelnie. Boruc rozpocznie.
36.min Milan z akcją! Boateng odegrał do Seedorfa, ten następnie przerzuca do Pato! Utrzymuje się przy piłce, pędzi po końcowej linii! Przed Szczęsnym próbuje zagrać do Ibrahimovica, ale Wojtek wybija! I nagle wparowuje Ambrosini! Próbuje strzelić! Ale blokuje Kościelny! Ambrosini sygnalizuje rękę! Ale sędzia nie zgadza się z decyzją i tylko korner dla Milanu. Massimo jeszcze się sprzecza, przez co dostaje żółtą kartkę!
36.min Na powtórce widać, że ręka była, ale minimalna, odbiło się od bicepsu Kościelnego.
36.min Seedorf dośrodkowuje! Ale piąstkuje Szczęsny.
37.min Kontra Arsenalu! Sagna natychmiast wypuszcza Walcotta na wolną pozycję. Ten zbiega do pola karnego! Tylko zmylił jak dziecko Mexesa, po czym biegnie w stronę Boruca! Stuprocentowa sytuacja! Theo strzela! Ale pudłuje! Kurczę! Zmarnowana sytuacja Arsenalu! Stuprocentowa! Walcott łapie się za głowę. Mogło być już 2:0!
39.min Niewykorzystane okazje lubią się mścić! Pato chwilowo się cofnął. Po czym wypuszcza Ambrosiniego! Ten przedłuża do Boatenga. Round The Houses, i wykiwał Mertesackera. Po czym, podbijając piłkę, kieruję ją do Ibry Cadabry! Ten strzela z woleja! Lewa noga! I Szczęsny ponownie odbija! Bramkarze dzisiaj grą idealnie. Korner!
40.min Tym razem, wyjątkowo, dośrodkowuje Pato. Wrzutka! I co to? Ibrahimovic składa się do przewrotki! Ale nie trafia w piłkę! I Sagna wybija piłkę z pola karnego.
43.min I akcja Milanu! Ramos biegnie po skrzydle. Zatrzymuje się przy Songu! Ale zmylił go! Po czym zgrywa do Boatenga! Ten przekłada sobie piłkę, po czym wycofuje do Ambrosiniego! Ten przybliża się do bramki rywala, i próbuje z dystansu! Ależ finezja! Piłka leci w okienko, i jeszcze odbija się od słupka! I wpada do bramki! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gogogogogogoggogool! NIESAMOWITA BRAMKA AMBROSINIEGO! Ależ strzał! Jest ściskany przez swoich kolegów z drużyny! Boruc bez szans przy tej bramce! Wyjmuje piłkę z siatki.
44.min Rozpoczyna Arsenal!
45.min Sędzia dolicza dwie minuty!
47.min Ostatnia okazja tej połowy! Arsenal przy piłce! Song zagrywa krzyżakiem piłkę do genialnego Dżagojeva, ten odgrywa do Wilshere’a! Pięknie podaje lewą nogą do Van Persiego, ten zmyla obrońcę, i strzela! Ponad bramką! Mimo tego gola z dobitki Holender nie błyszczy…
Koniec pierwszej połowy! Sędzia gwiżdże. Jest 1:1! Jak na razie ten podział sprawiedliwy, ale dłużej przy piłce byli Kanonierzy. Piłkarze, niezbyt zadowoleni, schodzą do szatni. Mimo wszystko to towarzyski mecz, ale trzeba czymś zadowolić swoich kibiców! Sam mecz na razie ciekawy. Ale do zobaczenia po przerwie!
AC Milan 1:1 Arsenal Londyn
Gole: Van Persie (Arsenal) ’26, Ambrosini (Milan) ‘43
Kartki:
Żółte: Ambrosini (Milan) ‘ 36
Czerwone: brak.

Pierwsza połowa.
Ś.W.I.E.T.N.I.E. Napisane Cool No zobaczymy ja stawiam że będzie 2:2 w całym meczu Smile.
Zmiany jakieś? Przypominam, że to mecz towarzyski.
Jeśli będziesz pisał jakieś moje mecze to zaglądaj w miniature składu, tam są jakie zmiany najczęściej Big Grin