Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klata i tkanka tłuszczowa
No w PN gram codziennie, biegam przy okazji. Big Grin


Ale rowera nie mam, mam tylko skutera. Angry
Reply
nie do babci jade, ale to jest taka wioska ze tam nie ma siłowni, a na obóz chcę jechać w przyszłym roku, pod warunkiem ze będe jakoś wyglądał
Reply
Video 
A żaden twój kolega nie ma siłowni?
Reply
W takim razie,po wyjeździe do babci,w wakacje jest dużo czasu,ale to kiedy będziesz chodzić na tą siłownie podczas roku szkolnego,musisz sobie jakoś ustalić.
Reply
na nogi rowerek nawet lepszy niż piłka nożna tylko przy budowaniu mięśni nie liczy się szybkość tylko ilość i obciążenie . tzn lepiej przejechać dłuższą odległości z mniejszą prędkością niż krótszą z większą prędkością.
Reply
tacy jakby kuzyni kiedyś tam mieli sprzęt ale nie wiem czy go jeszcze mają

Atup ja jak jeżdze na rowerze to przewaznie dystans 30km ze srednią predkoscią 20-25 to dobrze?
Reply
Najlepiej truchtem biegaj długo, godzine-dwie. Z przerwami,gdy opadasz z sił,jak już kondycja ci wzrośnie,to nie biegaj dłużej,ale rób przerwy rzadziej i mniejsze.
Reply
Pozwól, że wyjaśnię Ci kilka spraw:
Po pierwsze, pompki to głupota, gdyż rozwijają jedną część mięśni, ja robię pompki jako rozgrzewkę przed siłownią.
Po drugie polecam zainwestować w domową siłownię, koszt ok. 3-5 stów, nie dosc, że spalisz tłuszcz, to poprawisz kondyche i ogólnie swoją budowę, będziesz czuł się pewnie, ciałko wymodelujesz, szczerze polecam.
Po trzecie dieta to podstawa, gdyż jesteś w wieku dorastania, więc nie możesz zrezygnować np. z mięsa, jedz normalnie, regularnie w mniejszych porcjach, unikaj coli, chpsów i słodkości.
Po czwarte mówisz, że jeździsz na rowerze i tu chciałbym Ci powiedzieć, że jeżeli nie jedziesz w odpowiednim tempie, to nic z tego nie masz, tak jakbyś spacerował. Jak jedziesz i chcesz spalać tłuszcz to musisz jeździć z tętnem ok. 120-14o na minute a co więcej, pamiętaj, że przez pierwsze 40 minut jazdy na rowerze nie spalasz nic tłuszczu, tylko "wyrzucasz" toksyny ze swojego organizmu.

Dziękuję za przeczytanie, mam nadzieję, że pomogłem.
Reply
A co myślicie o A6W na brzuszek? Czy jakbym miał umięśniony brzuszek, to adekwatnie wzrosła by mi siłą mięśni nóg? Smile Oraz, prosiłbym o jakąś dietę na tą "szóstkę".


At 15.
Reply
Video 
Jak mam mierzyć tętno ?
po 2 domowa siłownia? mam 15 lat pokój 2,5m na 4 gdzie ja to mam postawić skoro większość zajmuje łóżko,meble, komoda, i biurko ?

Atup
a6w jest dobre jak nie masz tłuszczyku bo tak to nic nie będziesz widział i mozesz pomyslec ze na kij to robiłes Tongue
ja na wzmocnienie nóg robie tak, ze biore 4kg hantle w ręce opieram na karku i robie przysiady.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)